Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada deniz, göl görmesi, hamileyken rüyada su, ırmak, dere görmek

Hamilenin rüyasında su görmesi

Hamilelikte veya gebelik haftaları öncesinde de su görmek, göl görmek, deniz görmek, okyanus görmek, baraj görmek, ırmak görmek, su birikintisi görmek, su dolu havuz görmek hayırlı rüya anlamına gelir. Hamile olmasanızda rüyanızda su ile oynamak, yüzmek, ayağını suya sokmak normalde yaşamda olduğu gibi rahatlamaya işaret eder. Rüyadaki su temiz ve berraksa daha da hayırlıdır.

Kirli su, temiz olmayan sular, bulanık sular kısaca sizi rahatsız eden su birikintileri görmek sıkıntıya veya aşmanız gereken bir soruna işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz su sizi rahatsız ettiyse dua edin ve hayırlara vesile olmasını dileyin.

Rüyada Hamilenin Deniz Görmesi

Rüyada su görmek hayır, bereket, nimet, güzellik, saflık, dostluk, büyüklere saygı gibi kavramlara işaret eder. Deniz görmek ise kat kat daha hayırlıdır ve bereketin daha çok olduğu anlamına gelir.

Rüyada hamilenin deniz görmesi ise evinde hayırların, bereketlerin olduğu ve bunlardan memnun olup şükrettiği manasına gelir. Denizin temiz olduğunu görmek iyidir ama temiz olmayan, bulanık bir deniz pek hayırlı olmayan paraya delalet eder.

Akıntısı olmayan su görmek sıkıntılardan bir türlü kurtulamamaya, akıntısı olan su görmek ise kişinin sıkıntılardan kurtulabileceğine yorumlanır.  Bazen de bu rüya kuvvete işaret eder ve rüyayı görenin ömrünün uzun olabileceğinden haber verir. Denizden su içiliyorsa ilime kavuşmaya işarettir.

Rüyada Hamilenin Havuz Görmesi

Rüyada içi su dolu havuz görmek iyidir ve hayırlara yorumlanır. Havuzda temiz su var ise çok daha iyidir, pis su var ise kederlenip üzülmeye işaret eder. Genelde havuz kadın olarak yorumlanır ve içi su dolu havuz güzel ahlaklı, güzel, ağırbaşlı, iffetli kadın demektir.

Rüyada hamilenin havuz görmesi içi su dolu ve temiz su gördüyse saflığa, güzelliğe, kız çocuğuna, hayırlara delalet eder. Havuzdan suyun içilmesi yahut abdest alınması sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtulmaya, suyun soğuk olması günahların affına işaret eder. Evin ortasında görülen havuz ailede ilim ile meşgul olunduğuna, kütüphaneye tabir olur. Rüyada havuzda yüzmek iyi değildir eğer kişi boğuluyorsa kedere işaret eder.

Rüyada Hamilenin Sel Görmesi

Hamile bir kişi rüyasında sel görüyor ise olumsuz bir olayın kişinin başına geleceği anlamındadır. Bu ifade ile kişi bir bela çekecektir ve bu bela kişinin kısa sürede yakın bir çevresinden başına gelecektir.

Rüyada hamilenin sel görmesi kişinin hiç ummadığı bire anda kötü bir şey yaşaması anlamı taşır. Kişinin ailevi problemleri var ise bu problemeler büyüyecek, maddi sıkıntı var ise de sıkıntı bir süre daha devam edecektir. Sel sembolü oldukça olumsuzdur ve kişi bu ifadenin getireceği ufak tefek sorunlarla boğuşmak zorunda kalıp kendini yıpratacaktır. Bu sel sembolü kişilerin ev içinde huzursuzluk yaşayacağı anlamına da gelmektedir. Kişi eşi ile ayrılık noktasına bile gelebilir.

Rüyada Hamilenin Su Görmesi

Rüyada su görmek genel anlamda iyiye, hayra, güzelliklere, saflığa, sadık dosta, büyüklere yaklaşmaya ve din güzelliğine yorumlanır. Çamurlu ve bulanık su görmek ise üzüntüye, kedere ve darlığa işarettir.

Rüyada hamilenin su görmesi çocuk, nimet, saflık, güzellik anlamı taşır. Temiz ve berrak suyun içilmesi, temiz hayata ve rızka delalet eder. Akarsu görmek ticaret ve kazanç demektir. Suya bakıp yüzünü görmek, ev halkına, yakınlarına ve dostuna iyilik etmenin işaretidir. Hamilenin elbisesinin ıslanması yolculuğa veya bir şeyden uzaklaşıp men edilmeye tabir olur. Sıcak su ile yıkanıp temizlenmek güzeldir ve soğuk su ile de gusül abdesti alınıyorsa kurtuluşa, hayırlara ulaşmaya, Allah’ın razı olabileceği bir kişiliğe yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu