Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada çürük meyve görmesi, hamileyken rüyada çürük meyveler görmek

Hamile kadının rüyasına çürük meyve girmesi

Gebelikte veya hamile olmayanlar içinde çürük meyve görmek huzur bozulması ile yorumlanır. Çürük meyve yemek, çürük meyve toplamak, çürük meyve verilmesi gibi çeşitli şekillerde görülen rüyanın bebekten ziyade hamilenin kendisi ile alakalı olacağını unutmayın. Kötü hatta iğrenç rüyalar bile girmiş olabilirsiniz ancak bu rüyaları bebeğin geleceği veya anne karnındaki durumu ile asla yorumlamayın. Gördüğünüz rüyadan etkilenerek strese girmeyin. Bebeğiniz olduğu yerde huzurlu ve gelişimini sürdürüyor. Annenin morlini yüksek tutarak bebeğin gelişimine yardımcı olması şarttır. Kötülüğe veya iyiliğe Allah karar verir siz duanızı eksik etmeyin.

Rüyada Hamilenin Çürük Meyve Görmesi

Rüyada çürük meyve görmek iyi değildir ve hastalık ile beraber kötü habere işaret eder. Maddi sıkıntılar yaşamaya ve işlerinizin bozulabileceği durumu söz konusudur.

Rüyada hamilenin çürük meyve görmesi zorlanacağına ve rahatının bozulabileceğine delalet eder.

Meyvenin çürük ve olgun olması ömür hayatının kısa olacağına yorumlanabilir. Bazen de çürük meyve görmek işlerine ara vermeye, hastalanıp yataklara düşmeye işarettir. Rüyada çürük meyveyi atmak başa gelecek olumsuzluklardan son anda kurtulmaya, kişinin zeki birisi olması sebebiyle sıkıntıları kolay atlatabileceğine tabir olur.

Çürük meyve görmek kendini başkaları ile kıyaslayan, kendini küçük gören, sorunları düşünüp strese giren bir kimseye de işaret eder. Bu durumda güzel şeyler düşünmek güzel rüya sonuçları getirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu