Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada cin görmesi, hamileyken rüyaya cin girmesi

Hamilenin rüyasına cin girmesi

Rüyanıza cin girdiğini düşünüyor ve bundan eminseniz bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Hem kendi sağlığınız hem de bebeğiniz için “cin” veya “3 harfli” düşüncelerinden arınmalısınız. Gebeliğinizde özel temizliğinizi ihmal etmemelisiniz (tıraşınızı, banyonuzu vs.) Aynı şekilde evinizinde temizliğini ihmal etmeyin.

Normalde de “rüyaya 3 harflilerin girmesi” pek hayırlı değilken, gebelik döneminde de cin girmesi “üç harfliler” hayra yorulmamaktadır. Bu bir çeşit uzun kulaklı bir yaratığa benzer şekilde veya bir insan şeklini almış veya bir hayvan sıfatına bürünmüş olarak görülebilir. Stresli ve korkulu bir gebelik yaşıyorsanız bunlarda bu tür rüyalar görmenize neden olabilir. Endişelerden sıyrılmalı ve stresten uzaklaşmalısınız.

Rüyada hamilenin cin görmesi

Rüyada cin görmek genel olarak iyiye yorumlanmamaktadır. Bu tarz rüyaları çok dillendirmemeli ve bir hocaya anlatılıp neler yapılması gerektiği konusunda bilgi alınmalıdır. Rüyada hamilenin cin görmesi düşük yapma ihtimalinin olmasına ve bebeğini kaybetme ihtimalinin yüksek olmasına yorumlanmıştır.

Hile yapmaya haram mal yemeye yorumlanır. Bekar bir kimse rüyasında kendini hamile olarak cinlerle aynı ortamda gördüyse haram kazançla mal mülk elde edeceğine, günaha gireceğine ve zina yapacağına yorumlanır.

Hamile bir kimsenin rüyasında cin görmesi ise doğacak çocuğunun eğer dikkat edilmezse geleceğinin pek parlak olmayacağına yorumlanmaktadır.

Bazı yorumculara göre ise düşük olmazsa bile bebeğin ölü doğacağına işaret edilmektedir. Dikkat edilmeli ve bol bol dua edilmelidir.

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu