Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada çiçek görmesi, hamileyken rüyada çiçek görmek

Hamile kadının rüyasına çiçek girmesi

Çiçek ister rüyada olsun isterse gerçekte kadını ve hamile kadını mutlu eder. Mutluluğun yanında hamilenin rüyasına çiçek veya çiçek bahçelerininde girmiş olması hayırlara işaret eder. Gebelikte çiçek ve çiçekle ilgili olan rüyalar ufak tefek sıkıntılar dışında genel anlamda şerre yorulmaz. Rüya tabilerinden de okuyabilirsiniz.

Geblikte rüyada çiçek görmek ise şu şekilde yorumlanır;

Rüyada Hamilenin Çiçek Görmesi

Rüya gören bir kimse eğer hamile ise oldukça hayırlı bir rüya görmüş demektir. Rüyada hamilenin çiçek görmesi oldukça hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Hamile kimse rüyasında çiçek gördüyse bu bebeğinin hem sağlıklı hem de erkek olacağına işaret eder. Eğer çiçek güzel kokuyorsa hayırlı evlada, kötü kokuyor ise ufak tefek sıkıntıları olan bir çocuğa işaret eder. Eğer rüya gören kişi evli ve çocuğu yok ise kısa süre sonra hamile kalıp mutlu olacağına delalet eder.

Hamile kimseler rüyalarında çiçek gördükleri zaman umutsuzluğa kapılmadan büyük bir sabırla bebeklerinin doğum gününü beklemelidirler. Kadınların hamile iken gördükleri rüyalar ilerde doğacakları bebeklerinin hayatları ve sağlıkları hakkında bilgi vermektedirler.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu