Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada cenaze görmesi, hamileyken rüyaya ölü girmesi

Hamile kadının rüyasına cenaze girmesi

Gebelikte cenaze kelimesi ürkütücü olabilir ancak rüyanızda cenaze görüyorsanız endişe etmenize veya strese girmenize gerek yoktur. Cenaze görmek hayra yorulur ayrıca dua eksik edilmemelidir. Bu bir yakınınız veya bir başka tanımadığınızın cenazesi olabilir ama bebeğinizle hiçbir şekilde bağdaştırmayın hatta bu tür cümleler bile kurarak hem kendinize hem de bebeğinize negatif enerji yüklemeyin.

Rüyada Hamilenin Cenaze Görmesi

Rüyada cenaze görülmesi çoğu zaman sağlığa işaret eder ve sağlık sorunlarına dikkat etmeyi gerektirir. Bir kimsenin cenaze alayıyla beraber yürüdüğünü görmesi uzun ömürlü olacağına, yaşayış tarzında birçok yenilikler yapıp değişeceğine, evini ve çevresini değiştireceğine delalet eder.

Rüyada hamilenin cenaze görmesi bir erkek çocuk doğuracağına işaret eder eğer katıldığı cenaze tanıdığı biri, akrabalarından biri veya ailesinden biri olursa. Komşunuzun cenaze işleri ile ilgilendiğinizi görmeniz komşunuzdan memnun olacağınıza ve ondan yardım göreceğinize yorumlanır.

Rüyada, cenaze işlerine yardım edip katkıda bulunan kimsenin iki kırat sevap kazanacağı ve bunun hadislerde de belirtildiği, cenazeyi yüklenip omzuna aldığını görmesi ise o kimsenin haram yoldan mal kazanacağı tabiri yapılır.

2 Yorum

  1. Ben 17 haftalık hamıleyım.gece rutamda hrıstyan cenazesı gordum herkez sıyahlar ıcınde üzgündüler ve papaz da vardı mezarlıga dogru yuruyorlardı.benım elımde badem vardı ben badem yıyorum ve arkadasıma dıyorum nekadar soguk ınsanlar şu hrıstıyanlar.cenazelerı bıle urkutucu.uyandugımda bayagı etkısınde kaldım bebegıme bırsey olabılırmı???

    1. Sevgili Şennur, Allah (c.c) güle güle kurtarsın. Rüyalar bildiğin üzere bilinç altımıza yerleşen küçük ayrontıların sonradan birleşmesi ile oluşur. gördüğün manzar muhtemeln bir filmden kalan manzar. etkisinde kalman ise normal HAmilelerin hormon düzeyleri çok değişkenlik gösterdiği için duyguları da çok yoğun yaşarlar. BEbeğine Allah’ın izniyle bişey olmamamıştır merak etme. Ayrıca badem yediğine göre muhtemelen Kız bebeğin oalcak ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu