Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada cenaze görmesi, hamileyken rüyaya ölü girmesiHamile kadının rüyasına cenaze girmesi

Gebelikte cenaze kelimesi ürkütücü olabilir ancak rüyanızda cenaze görüyorsanız endişe etmenize veya strese girmenize gerek yoktur. Cenaze görmek hayra yorulur ayrıca dua eksik edilmemelidir. Bu bir yakınınız veya bir başka tanımadığınızın cenazesi olabilir ama bebeğinizle hiçbir şekilde bağdaştırmayın hatta bu tür cümleler bile kurarak hem kendinize hem de bebeğinize negatif enerji yüklemeyin.

Rüyada Hamilenin Cenaze Görmesi

Rüyada cenaze görülmesi çoğu zaman sağlığa işaret eder ve sağlık sorunlarına dikkat etmeyi gerektirir. Bir kimsenin cenaze alayıyla beraber yürüdüğünü görmesi uzun ömürlü olacağına, yaşayış tarzında birçok yenilikler yapıp değişeceğine, evini ve çevresini değiştireceğine delalet eder.

Rüyada hamilenin cenaze görmesi bir erkek çocuk doğuracağına işaret eder eğer katıldığı cenaze tanıdığı biri, akrabalarından biri veya ailesinden biri olursa. Komşunuzun cenaze işleri ile ilgilendiğinizi görmeniz komşunuzdan memnun olacağınıza ve ondan yardım göreceğinize yorumlanır.

Rüyada, cenaze işlerine yardım edip katkıda bulunan kimsenin iki kırat sevap kazanacağı ve bunun hadislerde de belirtildiği, cenazeyi yüklenip omzuna aldığını görmesi ise o kimsenin haram yoldan mal kazanacağı tabiri yapılır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir