Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada boşandığını görmesi, hamileyken eşinden ayrıldığını görmek

Hamile kadının rüyasında kocasından ayrıldığını görmesi

Kocasından ayrıldığını gören kadının bilinçaltı düşünceleri rüyasına yansıyabilir. Mutsuz eden bir evlilik yürüten hanımlarda gebeliğinde verdiği ayrı stres ayrılma, boşanma gibi rüyalara yansıma görebilir. Hayra yorulmasında fayda vardır.

Rüyada Hamilenin Boşanması

Bu rüyayı gören kadın tartışmalı bir dönem içerisindedir. Evliliğinde bir takım sorunlar var demektir. Rüyada hamilenin boşanması rüyayı gören kişinin kederlendiğinin ve stres altında olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi gerçekte evli değil ise tanıştığı kişiden ayrılacağı anlamına gelir.

Evli ise eşinden boşanabileceği anlamına da gelebilir. Tartışmalar sonucu böyle rüyaların görülebileceği ve her zaman olumlu düşünceler içinde olmak gerektiğini unutmamalısınız. Bu rüya bazen de eşlerden birinin vefat etmesine de işaret edebilir. Bu rüya bazen de kişinin çevresindeki başka bir kadın yüzünden eşi ile arasının açılacağı ve gerçekten de boşanma ile sonuçlanan bir birlikteliğe delalet eder.

Böyle rüyalar görüldüğünde eşlere anlatmamalı ve iyileştirilebilir durumları iyileştirmeye çabalamak gerekir.

Not: Yukarıda verilen rüya tabiri genel olarak bir tabirlere dayanmaktadır. Kesinliği vardır düşüncesine özellikle gebelikte kapılarak stres altına girmemelisiniz.

]}
Etiketler
Photo of Serenay
Serenay
Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı