Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada böcek görmesi, hamileyken rüyada küçük böcek görmek

Hamile kadının rüyada böcek görmesi, hamileyken rüyada küçük böcek görmek

Hamile kadının rüyasına böcek girmesi

Hamile kadın rüyasında evinde veya başka bir yerde böcekler olduğunu görebilir. Hayırlı bir rüya demek isteriz ancak rüyanız hayırlı bir rüya değildir. Küçük böcekler, hamam böceği veya mide bulandıran böcekler görmek hayırsız işlerle sorunlarla yorumlanır. Böceğin ne olduğu önemli olduğundan ayrıca o böceklerin tabirleri okunmalıdır. Örneğin uğur böceği görmek hayırlı olabilirken hamam böceği görmek olumsuzluklara işaret eder.
Rüyada Hamilenin Böcek Görmesi

Rüyada hamileler böcek görürlerse, olumsuz mutlaka bir olumsuzluk olacaktır. Böcek normal hayatta da iğrenilen bir hayvan olduğu için kişinin başına umulmadık bir kötü olayın geleceği anlamı çıkarılmaktadır.

Rüyada hamilenin böcek görmesi kişinin bir düşmanı olduğu anlamına gelebilir. Bu düşman kişiye zarar vermeyecektir fakat huzursuzluk yaratacaktır ve kişi bu durumdan etkilenecektir. Rüyada böcek öldürülüyor ise kısa sürede bu düşmandan kişi kurtulacaktır. Fakat böcek kişiye zarar veriyor ise günlük hayatta da kişi böcekten zarar görebilir. Özellikle böcek evde görüldüyse, bu düşmanın evinize sık sık girip çıkan biri olduğu şeklinde yorumlanabilmektedir. Kişi bu sıralar çevresindeki insanlara çok dikkat etmelidir. Özellikle de yakın çevresine.

] }
Henüz Yorum Yok