Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada bıçak görmesi, hamileyken rüyada bıçak görmek

Hamile kadının rüyasında bıçak görmesi

Gebe kadının rüyasına bıçak girmesi dikkatli olması anlamına gelir. Rüya gören hamile kadının başına gelebilecek tehlikelere karşı daha dikkatli ve düşünerek hareket etmesi gerekir. Rüyada bıçak, olabilecek iyi veya kötü beklentilerin zamanının geldiğiyle tabir olunur.

Rüyada Hamilenin Bıçak Görmesi

Rüyada görülen bıçak ayrılık anlamı taşır. Kişi sevdiklerinden bir süre ayrılabilir veya ayrı düştüğü kişi ile buluşup, kavuşabilir.

Rüyada hamilenin bıçak görmesi bebeğini düşürme korkusu içinde olmasına işaret edebilir. Rüyayı gören kişi uzun zamandır görmediği dostuna, akrabasına veya eşine kavuşabilir.  Bıçağın süslü veya eski bir bıçak olmasına bağlı olarak farklı yorumlar yapılabilir.

Bıçak eğer gösterişli ve küçük değilse kuvvete, bıçak eğer sıradan bir bıçak ise güçsüzlüğe tabir olur. Bıçak saklamak veya kaybetmek olası tehlikelerden haber verir. Kötü bir insan öldürülmediyse ve rüyada başka kötü hadiseler yaşanmadıysa rüya genel olarak hayırlara  işaret eder. Bazen de tek olarak bıçak görülmesi çocuk demektir.

]}
Etiketler
Photo of Serenay
Serenay
Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı