Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada bebeğini ölü görmesi, hamileyken rüyada ölü bebek görmek

Hamilenin rüyasında bebeğini ölü olarak görmesi

Ölü bebek cümlesi kurmak inanın çok zor. Yazarken bile zorlandığımız bu cümleyi hamile bir kadının rüya olarak görmesinde neler yaşayabileceğini azçok tahmin etmek güç değil. Rüyada hamile kadının bebeğinin ölü olarak görülmesi hayırlıdır. Korkuya yer verilmeden bebek için dua etmek ve hayırlısını dilemek en doğru olanıdır. Rüyaların tersine çıkması deyimi burada aslında tamda olması gerektiği gibi ölü bebek görmenin sağlıklı ve uzun bir ömre işaret etmesidir.

Rüyada Hamilenin Bebeğini Ölü Görmesi

Hamilelik süresince bayanlar daha çok rüya görmeye başlarlar. Hormonel olarak daha çok uyumaya meyilli olunduğu için kişiler pek çok farklı rüya görebilirler.

Rüyada hamileninbebeğini ölü görmesi ise düşünüldüğü gibi kötü bir anlam ifade etmemektedir. Kişinin bebeğinin sağlıklı bir şekilde büyüdüğü ve ömrünün uzadığı anlamına gelmektedir. Kişi bebeğini ölü gördüğünde aslında olumsuz gibi gözükse de bu sembol kişinin bebeğinin oldukça iyi olduğu ve büyümesinin olumlu yönde ilerlediği anlamına gelmektedir.

Rüyada anneler bebeklerinin öldüğünü görüyorlar ise bebek erken doğum ile de doğabilir. Fakat bu erken doğum bebeğin sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. Hamile kişinin bu rüyadan korkmaması tam tersine sevinmesi gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu