Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada barışmasını görmesi, hamileyken rüyada küskünlük gidermek

Hamile kadının rüyada barışmasını görmesi, hamileyken rüyada küskünlük gidermek

Hamilelikte rüyada barışmak

Hamile kadının rüyasında barışması gerçektede barışacağı anlamını taşır. Eğer varsa küs olduğu kişi veya kişilerle barışması muhtemeldir. Hayırsız rüya değildir, bir bela bir husumet geleceği anlamı taşımaz.

Rüyada Hamilenin Barışma Görülmesi

Rüyada görülen barışma husumet, küsmek, karşı koymak gibi kavramlara işaret eder. Küs insanların rüyada barıştığını görmek aynı zamanda gerçek dünya barışına da işaret eder. Kişinin her zaman barış yanlısı olduğu ve bu durumun bilinçaltına girdiğini gösterir.
Rüyada hamilenin barışma görmesi tartıştığı veya husumet yaşadığı kişilerle iletişimine delalet olur. Kişi ya bu insanlarla barışmak istiyordur veya cesaret edemiyordur. Bu rüya bazen de haksızlık yapılan bir duruma işaret edebilir.

Kişiye iftira da atılmış olabilir. Dinimizde küsmek hoş karşılanmadığı gibi barışmak da büyük erdem olarak kabul edilmiştir. Rüyasında barışma sahnesi gören insanın rüyası gayet hayırlıdır. Rüya içinde barışılma bir türlü gerçekleşmediğinde endişelenmek gerekir.

] }
Henüz Yorum Yok