Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada bardak kırıldığını görmesi, hamileyken rüyada bardak kırmak

Hamile kadının rüyada bardak kırması

Normalde bardak kırılmasıyla nazarın çıktığına veya nazara işaret edilen veya üzerinde nazar olduğuna dair görüşler ve inançlar mevcuttur. Ancak rüyada görülen bardak kırılması, su bardağı, çay bardağı gibi cam bardaklardan birinin düşmesi ise hayırlı olarak tabir edilmez. Gebenin dikkat etmesi ve gördüğü rüyayı hayra yorması daha hayırlı olacaktır.

Rüyada Hamilenin Bardak Kırması

Rüyada bardak görmek namus ve ahlak işaretidir. Bardağın içi dolu görülürse güzel haberler alınabilir ama bardak boş ise kötü durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Rüyada bardağın kırılması ise hiç hayırlara alamet değildir. Çünkü bardak kırılırsa kişinin çevresinde bulunan birinin veya birilerinin ölebileceği anlamı taşır.

Rüyada hamilenin bardak kırmasıanne adayının bebeğini düşürme ihtimali olduğu anlamına gelebilir. Böyle durumlarda çok dikkatli olunması ve ağır yük taşımaktan kaçınılması gerekir. Aksi takdirde bu rüya kötü sonuçlar doğuran bir rüya olabilir.

Bardakları toplu halde satın almak iyidir hayırlı haberler demektir ama bardakların toplu halde kırılması kötü olarak yorumlanır. Bazen de bu rüya iffetli kadının iffetini kaybedebileceği anlamı taşır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu