Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada bardak görmesi, hamileyken rüyada bardak görmek

Hamile kadının rüysına bardak girmesi

Hamilelikte rüyanızda göreceğiniz barak plastik bardak, cam bardal, su bardağı, çay bardağı veya içki bardağı olabilir. Dolu veya boş olmasına göre rüya tabiti yapılır. Kırılan bardak görmek hayırlı olmazken içi dolu bardak veya içini doldurduğunuz bardağı görmek hayırlı olarak tabir edilir.

Rüyada Hamilenin Bardak Görmesi

Rüyada görülen bardak namus ve ahlaka işaret eder. Bardak kırılmadığı sürece rüyanın olumlu tabirleri yapılır. Çünkü bardak kırıldığı zaman kişinin yakınından birilerinin veya birisinin vefatı anlamına gelir. Bardak gelebilecek güzel haberlere de işaret eder.

Rüyada hamilenin bardak görmesi, bardak dolu ise güzel bir habere alınabileceğine, hediyelere ama bardak boş ise kötü haberlere, yaşanabilecek kötü hadiselere yorumlanır. Rüyayı gören kişinin bardağı yemesi çok çabuk karar vermeye ve kırıcı olmaya delalet eder.

Cam bardağı toplu halde satın almak veya hediye olarak bardak takımının gelmesi toplu halde alınacak haberlere işaret eder. Kişi toprak bardaktan su içtiğini görürse etrafındakilerden fayda görebilir ya da bir hizmetliden yardım talep ediyor olabilir.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu