Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada bahçe görmesi, hamileyken ova, oba görmek

Hamilenin rüyasına bağ, bahçe girmesi

Hamile kadının rüyasında bağ, bahçe, yeşillik, ova, oba gibi güzel rüyalar görmesi hayra alamettir. Rüyanızda güzel şeylerde görüyor olabilir veya daha kötü rüyalarda görüyor olabilirsiniz. Sıklıkla o günün verdiği yorgunluk, mutluluk, haz, üzüntü, stres gibi durumlar garip veya tuhaf rüyalarda görmenize neden olabilir. Kötü bir rüya gördüğünüzde bunu bebeğinize yormayın ve üzerinize negatif enerjiyi çekmeyin.

Kötü olan rüyalar sizi strese sokar. Stres, gebelikte birçok rahatsızlığına sebebiyet vereceğinden rüyalarınızın etkisi altına girmeyin.

Rüyada hamilenin bahçe görmesi

Rüyada görülen bahçe, hem uzun hem de bereketli bir evliliğe yorumlanmaktadır. Rüyada hamilenin bahçe görmesi ise mutlu evliliğine hem kız hem de erkek evlatlar vereceğine ve hanesine huzur geleceğine işaret etmektedir.

Bahçe görmek uzun ve sağlıklı ömre aynı zamanda çeşitli yerlere seyahat etme manasına da gelmektedir. Ayrıca rüya gören kişi rüyada gördüğü bahçede hamile olmadığını görüyorsa kolay bir doğum yapacağının da işareti olmaktadır.

Bahçe genel anlamda iyiye yorulsa da bahçedeki ağaçların yaprakları sararıp dökülmüşse eğere oldukça zor ve ağrılı bir doğum olacağına işaret edilmektedir. Aynı zamanda ağaçtaki meyveler çürümüş ve yere düşmüşse eğer bu da düşük yapma ihtimali olarak yorumlanmaktadır.

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu