Ana sayfa » Hamileler İçin Rüya Tabirleri » Hamile kadının rüyada badem görmesi, hamileyken rüyada badem görmek

Hamile kadının rüyada badem görmesi, hamileyken rüyada badem görmek

Hamilelikte rüyaya badem girmesi

Gebelik döneminde aşeren kadınların aşerdikleri yiyecekleri, kuruyemişleri veya dah değişik turşu, limon gibi canının çektiği besin kaynaklarını görmesi normaldir. Bunlar bir tabire ihtiyaç duyulabileceği gibi hamilenin canının çektiği yiyeceklerin yorumları pek önemli kabul edilmeyebilir. Akşamki düşünceleriniz rüyanıza yansımış olabilir. Aşağıda rüyaya badem girmesinin tabiri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Rüyada Hamilenin Badem Görmesi

Rüyada mevsiminde görülen badem temiz kazanca, bademi yemek sağlıklı olmaya, kar ve berekete işaret eder. Kabuklu badem görmek meşakkate ve zorluklara karşılık gelir. Hasta insanların badem görmesi sağlığına kavuşacağı anlamına gelir.
Rüyada hamilenin badem görmesi zorlu hamilelik dönemini sağlıklı bir şekilde tamamlayacağına yorumlanır.  Kişinin rüyasında kabuksuz badem görmesi kolaylığa ve mala delalet eder. Tatlı badem görmek azlığı ve çokluğu nisbetince helal mala, acı olsa da doğru söz söylemeye işarettir.

Kuru badem ise kırılınca ses çıkardığından feryat etmeye, şer ve üzüntüye yorumlanır. Taze badem yemek gelecek maddi kazanımlara ve başarılara işaret eder. Bademin sadece içi görülüyor ise bu da ilme işaret eder.

Gebelikle görülen rüyaları hayra yormalısınız. Bir canavar bile görseniz bu durum size sorun yaşatacak bir durumun meydana getireceğine şer bir rüya olduğuna gibi kesin gözüyle bakılmamalıdır. Hayrı ve şerri üzerinize çekersiniz. Atalarımız der ki; birşeyi 40 sefer söylerseniz öyle olurmuş. Bu sebeple ağzınızdan hayırsız şeyler çıkarmayın ve düşünmeyin.

] }
Henüz Yorum Yok