Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada ateş görmesi, hamileyken rüyada alev görmek

Hamilelikte rüyaya alev ve ateş girmesi

Hamile kadının rüyasında ateş görmesi durumuna göre birçok anlam teşkil eder. Örneğin yangın görmesi, evin yanması, ocağın yanması dert tasaya yorulurken, ateşten atlamak, ateş yakmak ısınmak hayırlı işlere tabir edilir. Ateşin görünüş şekli ile hayır veya şer olacağına kendiniz karar verebilirsiniz.

Rüyada Hamilenin Ateş Görmesi

Rüyada ateş görmek hayırlara, berekete, nimete, çocuğa, mala, güce, kuvvete, rahat geçinmeye, rızık sahibi olmaya bazen de endişe, korku, suç, acı, keder, üzüntü, haram gibi kavramlara işaret eder.

Rüyada hamilenin ateş görmesi anne adayının sıkıntılı dönemlerinde asabi, öfkeli ve sinirli olduğu anlamına gelebilir. Kış mevsiminde görülen ateş kişinin zengin olmasına, yazın ateş görmek sıkıntı ve üzüntüye, ateşin üzerinden atlandığını görmek sırattan geçip cennete girmeye yorumlanır.

Ocağındaki alevin söndüğünü gören kimse yoksul konumuna düşer, kendini ateşe attığını görmek ise zulme uğramaya ve bu zulümden kısa sürede kurtulmaya delalet eder. Elinde yanmış alev tutan kimse devlete karşı sorumluluklarını yerine getiren ve takdir edilen bir insan olur.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu