Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada asker görmesi, hamileyken rüyada askerler görmek

Hamilelikte rüyada asker görmek

Hamile kadının rüyasına asker girmesi erkek çocuk olacağına işaret edebilir. Rüyada görülen asker kendi vatanının askeri ise hayırlara yorulabilir. Yabancı asker veya askerler görmek sıkıntılı bir rüya ise bazı dertlerle boğuşacağı anlamına gelir.

Kendi vatanına ait askerler ile ilgili rüyalarda genelde güç olarak yorumlarınır. İyi bir rüyadır.

Rüyada Hamilenin Asker Görmesi

Rüyada asker görmek hayra yorumlanmaktadır. Asker gören kişinin hayatında tehlike yer almaz ve kötü olaylar yaşamaz. Aynı zaman da mutluluğu bereketi de simgelemektedir. Rüyada hamilenin asker görmesi ise tamamen hayra yorumlanmaktadır. Hamile olan kişinin evladının hayırlı bir kimse olacağını simgelerken aynı zaman da rahat ve sağlıklı bir doğum yapacağına da işaret eder.

Evladının vatanına milletine hayırlı bir kimse olacağını da temsil eder. Aynı zaman da hamile olan kişi rahat ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğini de temsil etmektedir. Tehlikelerden ve kötülüklerden uzak kalacağını da simgelemektedir. Hayatında güzel ve olumlu gelişmelerin yakının da olduğunu da simgelemektedir. Rüyada asker çocuğunun olduğunu görmesi de aynı anlamı taşımaktadır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu