Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının rüyada ağlayan bebek görmesi, hamileyken rüyada bebek ağlaması duyması

Hamilelikte rüyaya ağlayan bebek girmesi

Normalde baktığımızda ağlayan bebeğin sanki anne karnında huzursuzluk yaşadığını bize anlatmak istediği birşeylerin olduğunu düşünürüz. Sanki bebek bunalmış ve bize haber veriyor gibi… Rüyada ağlayan bebek görmek hayırlıdır. Müjdeli haber, aranızın düzeleceği insanlar gibi hamileye güzel olayların gelişeceğine dair ipuçlarıdır. Endişelenmenize gerek yoktur rüyanızı şerre değil hayra yorun.

Rüyada Hamilenin Ağlayan Bebek Görmesi

Hamile olan kişinin rüyasında ağlayan bebek görmesi olumsuz gibi gözüken bir ifade olsa da aslında hayırlara vesiledir. Kişinin kısa süre içerisinde muhabbeti bol olan eski bir arkadaşı ile görüşeceği ve bu kişiden bir yardım alacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada hamilenin ağlayanbebek görmesi ile kişilere hayırlı bir haberin olacağı müjdelenmektedir. Kişi maddi olarak da bir rahatlama yaşayabilir. Bu ifade ile kişinin uzun zamandır görmediği ve çok özlediği bir kişi var ise de bu kişi ile yakın zamanda görüşüleceği, hoş sohbet kurulacağı anlamı çıkarılabilir.

Ağlayan bebek müjdelemek anlamına gelir. Kişilere birkaç gün içerisinde olacak hayırlı bir olay bu şekilde müjdelenmektedir. Kişi kısa süre de sıkıntısı var ise bu haber ile sıkıntıdan kurtulacaktır.

Serenay

Araştırıyorum, öğreniyorum ve okuyucularımla paylaşıyorum. Birkaç bilgi bile verebildiysem ne mutlu bana. İletişim formunu kullanarak bana mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu