Hamileler İçin Rüya Tabirleri

Hamile kadının iğne görmesi, hamileyken rüyada toplu iğne görmek

Hamilenin rüyasında iğne görmesi

Hamilelikte rüyada iğne görmeyi kendinize bir işaret uyarı olarak düşünebilirsiniz. Yaptığınız bir işi veya yapacak olduğunuz bir düşüncenizi gözden geçirmenizde fayda var. Gebeyken rüyanıza giren iğnenin cinsiyetle alakası ise bazı rüya tabirlerine göre kız bebeğe işaret eder. Dikiş nakış işlerinde kızların daha becerikli oluşları ile bağdaştırılır. İğnenin çeşitli şekillerde görülmesi ise farklı yorumlamalara neden olur.

Rüyada Hamilenin İğne Görmesi

Rüyada görülen iğne yoksul kişilerin işlerinin düzeleceğine, düzensiz ve dağınık işlerin toparlanmasına işaret eder. İğnenin kırılması işlerin bozulacağına ve bir süre sonra toparlanmasına, iğnenin boğaza kaçtığının görülmesi bir sırrı söylemekten dolayı zarar görmeye yorumlanır.

Rüyada hamilenin iğne görmesi kız çocuğa delalet eder. Bazen de iğne kendisiyle iyi geçinilen kadın ve erkektir. Toplu iğne görmek, perakende bir iş yapılacağıdır. İğne batması rüyayı gören kişinin çevresi tarafından kınanması ve ayıplanacak bir durumun meydana gelmesidir.

İğne ile sökükleri, yırtıkları veya herhangi bir şeyi dikmek ise dağınık işlerin toparlanması, eski düzenine kavuşturulması, kişinin hayatının düzene girmesine işaret eder. Bazen de sökük dikmek günahlardan tövbe etmek olarak yorumlanmıştır.

Global

Araştırmacı ve yazar. Sağlık gündemini takip ederek hastalıklar ve tedavi yöntemleri ve alternatif tıp alanında detaylı bilgi paylaşımı sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu