Moda

Hamile Abiye Bluz Modelleri, Ucuz Hamile Giyim Modelleri **2020**

Hamile abiye bluz modellerine bakarken akla ilk gelen şey ekonomik olmasıdır. Malum bebek geliyor… O yüzden aile ekonomisine katkıda bulunmak annelerin en temel görevi oluyor. Ucuz hamile giyim modellerinde neler moda neler giyilir sizlere bunları anlatacağım. Hamile abiye bluz modelleri ve hamile şifon bluz hakkında bilgiler vereceğim.

Hamile Abiye Bluz Modelleri

Hamilelik ne kadar zor bir dönemdir bayanlar için. Kilo almak eski kıyafetlerinin içine girememek dar kıyafetlerin içinde sıkışmak bir hayli sıkıcı ve sorunludur.

Hamileyken giyilen kıyafetlerin yakışmadığını ve üzerimizde şık bir kıyafet olmadığını düşünürüz. Hem şık hem de rahat kıyafetler hamileler için en uygun olanlarıdır. Esnek kumaşlı hamile abiye bluz modelleri esnek ve kullanımı rahat konforlu elbiseler pantolonlar hamilelerin tercih edebileceği parçalardır. Hem güzel hem rahat tasarımlı bluzlar sıcak havalarda genellikle tercih edilmelidir. Hamilelik süresince hem siz hem de bebeğiniz için dar olmayan içerisinde sizi sıkmayacak ve rahat hareket etmenizi sağlayacak bluz ve elbise modellerini tercihlerinizde ilk sıraya koymalısınız. Artık eskiden olduğu sadece hamile tulumu ve hamile takımı giymek zorunda değilsiniz. Renk renk, desen desen ve hatta birbirinden iddialı hamile kıyafetleri vitrinlerde sizlere sergilenmekte. İster salaş bir model bluz, ister kumaş pantolon, isterseniz uzun hamile elbisesi yaz aylarında cıvıl cıvıl renkler ve modellerle kış için ise koyu renk ve ya canlı renklerle size sunuluyor. V yaka bluzlar ya da yuvarlak yaka bluzlar dantel işlemeli ya da tül detaylı isterseniz yarım kol isterseniz yarasa kol ve ya uzun kol ya da kısa kol biçiminde seçenekler çoğaltılabilir.

Hamile Abiye Bluz Modelleri, Ucuz Hamile Giyim Modelleri **2020**

Çini desenli, taşlı, payetli, kruvaze, çizgili, geometrik desenli, kolları kıvrılabilen ya da uzun olarak tercih edilebilecek, etek uçlarında püskül ya da işleme bulunan birbirinden farklı ve desenli bluz modelleri arasından istediğinizi seçebilir ve hamile iken bile şık görüntünüzü elden bırakmayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu