Moda

Günlük Gömlek Kombinleri

Gömlekler genellikle kadınlarda şıklığı çağrıştırsa da, artık günlük kombinlerde de gömleklerin varlığını iyiden iyiye hissediyoruz. Oduncu gömlekler ve jean gömlekler başta olmak üzere birçok farklı model seçeneği ile vitrinlerdeki yerini alan gömlekler, günlük kombinleriniz için de ideal parçalara dönüşüyor. İşte sokakta, alışverişte ya da sevgilinizle buluşmaya giderken giyebileceğiniz gömlekler ve onlarla yapabileceğiniz farklı günlük kombin önerileri…

Günlük Gömlek Kombinleri Moda

Oduncu gömlekler her sezonun favorisi. Özellikle içinde bulunduğumuz sonbahar-kış sezonunda vazgeçilmeze dönüşüyor. Kendine has modern ve sade tarzı ile birçok farklı parça ile kombin ederek kullanabileceğiniz oduncu gömlekler için iyi bir önerimiz var. Sütlü kahve ya da bej tonlarında ayakkabı, kemer ve çantalar bu gömlek ve şort kombini için ideal parçalardan.

Günlük Gömlek Kombinleri Moda

Ofiste severek giydiğiniz beyaz gömleği sokaklara taşımaya ne dersiniz? Gardırobunuzun favori parçalarından biri olan kot şortlar ile kombin ederek kullanabileceğiniz bu beyaz gömlek, şıklığı ve sadeliği aynı kombinde buluşturuyor. Siyah çanta ve kemer detayı ile oldukça şık ama bir o kadar da günlük görünüyor.

Günlük Gömlek Kombinleri Moda

Kot gömlekler için iki farklı kombin önerisi. Biri kalem, diğeri de çan kalıbındaki bu iki eteği de kot gömleklerinizi kombin etmek için kullanabilirsiniz. Her iki kombini de günlük hayatta ya da akşamüzeri arkadaşlarınızla buluşmaya giderken rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Siyah çanta ve stiletto ikilisi bu iki kombini de tamamlamak için ideal parçalardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu