Moda

Gömlek Elbise Modelleri

Gömlek Elbise Modelleri

2015 yılında üretilmeye başlayan ve 2017’de de oldukça moda olacak olan gömlek elbiseler, herkes tarafından çok sevildi.

Çeşitli desenleri olan gömleklerin biraz daha uzatılması sonucunda bel kısmına bir kemer takarak şıklığı yakalayabiliyorsunuz.

Çeşitli kombinler ile dilerseniz spor bir görüntü dilerseniz spor şık bir görüntü elde edebilirsiniz. En sevilen kareli gömlekleri elbise olarak giymek istemez miydiniz?

Bütün markaların bu yıl gömlek çeşitlerini arttırarak piyasaya sunduğu bu gömlek elbiseler nasıl kombin yapılır?

Ünlülerin de bu yıl çok tercih ettiği elbise gömlekleri kombinlemek için bir Jean ya da bir eteğe ihtiyacınız yok…

Elbise Gömlek Modelleri

Önceleri büyük kesim erkek modelleri kadınlar tarafından tercih edilmeye başlamıştı. Son zamanlarda modacıların bu isteği karşılamak için tasarlamış olduğu gömlek elbiseler oldukça çeşitli…

Gömlek Elbise Modelleri Moda

  • Kareli Gömlek Elbiseler

Bu yılın tercih edilen gömlek elbiselerin içinde de bir tercih yapılması gerekse; bu kesinlikle kareli gömlek elbiseler olurdu.

Maskülen tarzdan hoşlanan kadınlar için bu yılın en güzel seçimi olan kareli gömlek elbiseler, kalın kareliler ve ince kareliler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genellikle 4-5 renk ya da nadiren 2 renk ile harmanlanan kumaşların büyüleyici etkisine inanamayacaksınız.

Siyah-beyaz kareli gömlek elbiseler ve kırmızı-bordo ağırlıklı kareli gömlek elbiseler güzel ayakkabılarla kombin edildiğinde tam bir maskülen hava elde ediyorsunuz!

  • Düz Renkli Gömlek Elbiseler

Çok fazla renk seçeneğinin olduğu bu gömlek elbiseleri dilediğiniz gibi kombin yapma şansına sahipsiniz.

Kombin yelpazesi oldukça geniş ve kullanımı oldukça rahat elbiselerdir.

Kıyafet seçimi iyi fakat kıyafet uydurma problemi yaşayan kadınların, hop düz renkli gömlek elbiseyi giyerek doğru bir ayakkabı seçimi yaptıktan sonra ne kadar şık görüneceğini tahmin edebiliyor musunuz?

Kolay bir kombin ile çok şık olmak istiyorsanız düz renkli gömlek elbiseleri tercih edebilirsiniz.

 

  • Çizgili Gömlek Elbiseler

Gömlek elbise çeşitleri arasında genellikle balıketli kadınların tercihi düz çizgili gömlek elbiseler spor şıklığı yakalamak isteyenlerin tercihi olmaktadır.

Genel olarak buz mavisi, lacivert ve beyaz renklerin ağırlıklı olduğu bu gömlek elbise modelleri zayıf gösterdiği için çok tercih edilmektedir.

Oldukça şık görünen bu gömlek elbiseleri dilerseniz spor bir görüntüye kavuşturabilir ve yapacağınız kombinle spor şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Gömlek Elbiseler Tercih Eden Ünlüler

Bütün ünlülerin bu yıl severek giydiği gömlek elbiseleri hangi ünlü nasıl kombin yapmış merak edenler için bahsedelim;

Vanessa Hudgens beyaz ve yeşil kareli gömleğini gözlük, kahverengi deri çanta ve deri ayakkabı ile giyerek şıklığı yakalamış.

Annalynne Mccord ise düz renkli gömlek elbisesini beyaz sandaletleriyle kombinleyerek spor bir görüntü elde etmiştir.

Blake Lively ise gömlek elbiselerin kışında giyilebileceğini kanıtlayarak uzun bir ceket ve siyah çoraplar ile gömlek elbisesini kombin yapmış.

Gömlek elbiseler giyen ünlüler arasında bunlar sadece 3 örnekti. Daha birçok ünlü bu yıl gömlek elbiseler tercih ederek şıklığı yakalıyor.

Gömlek Elbiseler Nasıl Giyilmeli?

İnce ve zayıf kadınlar kareli gömlek elbiseleri tercih edebilir.

Sallanan küpeler ile yakıştırdığımız bu gömlek elbiseleri kışın kısa botlar ile yazın sandalet ve spor ayakkabılarınız ile giyebilirsiniz.

Daha balıketli kadınların tercih etmesi gereken gömlek elbiseler ise şüphesiz düz çizgili elbiselerdir.

İnce bir kemer ile kombin yapabileceğiniz düz çizgili gömlek elbiseler özellikle belinizi ince gösterecektir.

Gömlek elbiseleriniz büyük çantalar ve sallanan küpeler ile eşsiz ve şık görünecektir. Gömlek elbise kombinleri için çeşitli kemerler ve kolye gibi aksesuarlar da kullanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu