Moda

FırFır Giymenin Yolları

Fırfırı beklide en son çocukluğunuzda giydiniz fakat şuan tasarımcıların en gözde parçası haline geldi. Ünlü tasarımcılar fırfırı adeta şekilden şekle soktular ve karşımıza çocukluk günlerimizi hatırlatan romantik, feminen e birazda çocuksu olan fırfırları çıkardılar.
Sizde bu yeni modaya ayak uydurup fırfır giymek istiyorsanız fakat nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız yazımızda size bunu yapabilmeniz için yolları anlatacağız.
Fırfır giyiyorsunuz fakat çocukluk görünümünden çıkıp yetişkin bir imaj sergilemek istiyorsanız fırfırı kıyafetinizin gözde parçası yapmanı gerekiyor. Fırfır alırken unutmamanız gereken bir şeyde fırfırın size ekstra hacim katacağıdır. Bu yüzden nerenize dikkat çekeceğinize karar verdikte sonra almanızda fayda var.
Fırfır kıyafetlerinizi dengeleme konusunda çok iyidir. Örneğin; kalçalarınız genişse fırfırlı bir pantolon giymemelisiniz fakat fırfırlı bir üst giyebilirsiniz. Fırfırlı bir üst sizin göğüslerinizi de büyük göstereceği için orantılı durmanızı sağlayacaktır.
Siz vücudunuzu değil de yüzünüze dikkat çekilmesini istiyorsanız, kayık, dik ve volanlı yakalarda olan fır fırlar sizin için çok ideal bir seçim olabilir. Ayrıca bu detay sizin boyunuzun daha uzun durmasını da sağlayacaktır.
Kalçası dar olan bayanlardan iseniz sizin için en ideal seçim fırfırlı diz boyu veya mini olan eteklerdir. Kalçalarınız genişse de eteklerde dikey volanlı veya plili etekleri tercih edebilirsiniz.
Fırfırlar seviyor ve beğeniyorsanız cesaretinizi toplayarak fırfırlı bir kombin giyebilirsiniz. Üstelik bu yıl fırfırlar çok moda ve önümüzdeki birkaç yıl boyunca bu moda devam edeceğe benziyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu