Faydalı Bilgiler

Farmasi’ye Üye Olarak Para Kazan

Farmasi’ye Üye Olarak Para Kazan

Birçok farklı kazanç sistemi uygulayan Farmasi ile para kazanmak pratik bir hale geliyor ve kendi işinizin patronu olmanıza olanak sağlıyor.

Uygun Fiyata Alışveriş

Çeşitli ürünlerde kendi üyelerine, Farmasi katalog fiyatının altında satın alma imkanı tanıyor. Geliş fiyatı olarak tanımlanabilecek bu fiyatlarla temin edeceğiniz ürünler, ister kendiniz kullanın isterseniz alım-satımını yapın oldukça karlı oluyor. Yüzde otuz, yüzde kırk indirim skalası arasında değişen bu ürünleri; yakın çevrenize, tanıdıklarınıza hatta internet üzerinden topluma satarak belli bir gelir elde etmek mümkün.

Bir de bu ürünleri satarak kazanacağınız gelirin yanına Farmasi hoş geldin hediyeleri de ekleniyor. Bu doğal ve güvenilir ürünleri kendiniz kullanabilir, yahut satışını yapabilirsiniz. Belli bir sipariş puanına eriştiğinizde (Hoş geldin hediyeleri için 180 TL) ilk üç ay boyunca hediyelerinizi kazanacaksınız. Üstelik sipariş puanınız arttıkça, belli puanlar için geçerli, teşvik hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Katalog Satışı ile Kazan

Nutriplus gıda takviyelerinde yüzde kırk, Dr. Cevdet Tuna ürünlerinde yüzde kırk, kozmetik ürünlerde yüzde otuz ve temizlik ürünlerinde yüzde otuz indirimle geliş fiyatından ürünleri temin edebilirsiniz.

Farmasi katalog fiyatı ile siz üyelerin alış fiyatı arasındaki fark sayesinde bu indirim oranı kadar ücreti kazancınız yapabilirsiniz. Ürünleri kendiniz kullanacaksanız katalogdan çok daha karlı temin edebilir, pazarlamasını yapacaksanız da kendi işinizi yapmanın hazzı ile beraber para kazanabilirsiniz. Farmasi kazanç sistemi üyelere her yönden kazandırmaktadır.

Farmasi’de Kariyer

Farmasi’ye üye yapmak ile eşiniz, dostunuz, yakınlarınız kısaca tüm tanıdıklarınızla bir ekip kurabilirsin. Aynı zamanda internet üzerinden vereceğiniz çeşitli ilan ve haberlerle ekibinize yeni yüzler kazandırabilirsiniz.

Ekibin tüm koordinasyonunu bir arada tutma, sosyal ilişkileri güçlendirme ve yönetme arzusunun tatmini ile hem kariyer sahibi olabilir, hem de cebinizi şenlendirebilirsiniz. Çünkü Farmasi ile kazanç sağlamanın en karlısı bu para kazanma sistemidir. Ekibinizin satışından yüzde yirmi bire varan primler alır, kazancınıza kazanç katarsınız. Bir nevi çalışmadan kazanırsınız. Üstelik ekibinizden birinin sizin bilgi ve birikimlerinizi aktarmanızla kuracağı yeni bir ekip size lider geliştirme primi kazandıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu