Güzellik

Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Farmasi Çay Ağacı Kremi Kullananların Olumlu Ve Olumsuz Yorumları

Çay ağacı yağı ve çay ağacı kremi, Melaleuca olarak da anılan çay ağacının yapraklarından elde edilmektedir. Çay ağacından elde edilen çay ağacı yağı ve çay ağacı kreminin bir çok faydası bulunur. Çay ağacı yağı ile ağacı kremi doğal antiseptik ve antimikrobiyal detaya sahiptirler. Bu özellikleri aracılığıyla çay ağacı yağı ve çay ağacı kremi; akne, sivilce, kepek, saç derisi kuruluğu, diş eti enfeksiyonu, tırnak mantarı ve deri enfeskiyonları gibi bir çok problemi tedavi etmektedir.

Farmasi Çay Ağacı Kullananların Yorumları Nelerdir?

Farmasi çay ağacı yağı sivilcelerimi geçirmede bi hayli etkili oldu. Sadece sivilcelerimi geçirmedi, cilt renk tonumu eşitleri ve açık olan gözeneklerimin kapanmasını sağladı. Daha önceleri aynaya baktığımda bariz bir biçimde görülen gözeneklerimi, şimdi aynaya baktığımda görmüyorum.

Farmasi çay ağacı yağını önce sivilcelerim için kullandım ve olumlu yanıt aldım. Bir parça pamuğun üzerine birkaç damla çay ağacı yağı damlatıp sivilcelerimin üzerine sürdüm ve birkaç gün içinde sivilcelerim kurudu. Daha sonra çay ağacı yağını, tırnak batmasını iyileştirmesi için kullandım. Tırnak batması için, yine bir parça pamuğa birkaç damla çay ağacı yağı damlatıp, tırnak batması olan kısımın üzerinde birkaç dakika beklettim. Çay ağacı yağını tırnak batması olan bölgeye sürdükten sonra tırnak batmasının verdiği ağrı ve acı azaldı.

Farmasiden çay ağacı yağı sipariş ettim. Çay ağacı yağına sivilcelerimi geçirmesi ümidiyle başladım. Lakin çay ağacı yağı sivilcelerimi kurutmak yerine daha çok sivilcelenmeme yol açtı. Sonra belki de ben cildime fazla uyguluyorumdur, o yüzden sivilce yapmıştır dedim. Lakin tanıdığım 3 ayrı kişi sivilceleri için çay ağacı yağı kullandı. Üçüne de sivilcelenme yaptı. Biz ne yazık ki farmasinin çay ağacı yağından olumlu yanıt alamadık.

Saç derimde kabuklanmalar vardı. Daha ardından çay ağacı yağının saç derisi kuruluğuna iyi geldiğini duymuştum ve bir deneyeyim dedim. Kullandığım şampuanımın içerisine 3-4 damla kadar çay ağacı damlattım. Banyoya girdiğimde bu şampuanla saçımı yıkmaya başladım. Banyodan çıktığımda saç derim o kadar yumuşak oldu ki. Bir de saçımın çok rahatladığını hissettim. Çay ağacı yağı yalnızca saç derimdeki kabuklanmayı gidermedi, bunun yanı sıra kepek problemimi de giderdi.

Farmasinin antiseptik detaya sahip olan çay ağacı kremini aldım. Mutfakta koluma yağ sıçramıştı , hemen çay ağacı yağı sürdüm. Çay ağacı yağı, yanığın verdiği acıyı hem hafifletti hem de yanık izi kalmamasını sağladı.  Bunun dışında kanama olmayan yaralarımın üzerine de çay ağacı yağı sürüyorum. Ve yaraların çok kısa bir sürede kapanmasını sağlıyor.

Farmasini çay ağacı yağından satın aldım. İlk uygulamamda çay ağacı yağının sivilcelerimi hafif kurutur gibi olduğunu gördüm. Ama ne yazık ki ertesi günü bırakın var olan sivilcelerimin kurumasını, yeni sivilcelerin çıktığını gördüm. Bu nedenle farmasiden aldığım çay ağacı yağını kullanmayı bıraktım.

Arkadaşım tavsiyesiyle farmasiden çay ağacı kremi satın aldım. 1 haftadır düzenli olarak sivilcelerimin üzerine kullanıyorum. 1 hafta gibi çok kısa bir zaman zarfında bu kadar olumlu yanıt vereceğini düşünememiştim. Yüzümde var olan tüm sivilcelerim kurudu. Ve hatta sivilce lekerimin rengi açılmaya başladı. İyi ki çay ağacı kremini almışım, çok tatminum herkese de tavsiye ederim.

Kızımın egzama sorunu vardı. Ben de farmasiden çay ağacı kremi satın aldım. Uuzn süredir düzenli olarak kullanıyoruz, kızımın egzamasına çok iyi geldi. Ayrıca ben de dudaklarım çatladığı zaman ufak bir miktar dudaklarıma sürüyorum, dudağımı çok güzel nemlendiriyor ve çatlak sorununi gideriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu