Faydalı Bilgiler

Farklı Lavabo Tasarımları

Farklı Lavabo Tasarımları

Banyolarımız genellikle hem temizlendiğimiz hem de rahatladığımız yerlerdir. Banyo sırasında günün tüm yorgunluğunu atar ve rahatlarız. Bundan dolayı da banyo dekorasyonumuz güzel ve farklı olsun isteriz. Farklı lavabo tasarımları da bizlere bu konuda yardımcı olurlar. Son yıllarda çok farklı şekillerde ve modellerde lavabolar yapılmakta. Bu lavabolar farklı özellikleri ile de kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Farklı Lavabo Tasarımları Faydalı Bilgiler

Cam Lavabolar İle Şıklığın Zirvesine Çıkın

Farklı banyo tasarımlarının başrolünde cam lavabolar yer almaktadır. Camdan olan bu lavabolar oval ve bir tepsiye benzeyen şekildedir. Alıştığımız şekilde tam ortada gideri bulunmayan bu lavabolar geriye doğru hafif eğimlidir ve duvar ile birleştiği noktada gider bulunur. Bu giderler genellikle alışılan yuvarlak ve delikli giderlerden değildir. Lavabo üzerinde kullanılan musluk armatürü de şık bir modelde tercih edildiğinde banyonuzun en önemli parçası lavabo olacaktır.

Otantik Lavabo Tasarımları

Banyonuzu ve evinizi daha farklı tarzlarda dekore ediyorsanız ve bu tarzlardan biri de otantik tarzı ise otantik lavabo modellerinden yardım alabilirsiniz. Osmanlı zamanından çıkarak banyonuzda hayat bulmuş gibi duran bu lavabolarda hem farklı desenler hem de renkler bulunmaktadır. Bazılarında mozaik işçiliği ile yapılan desenler olurken bazılarında da çini desenleri yer alıyor. Modern şekillerde kullanışlı olarak da tasarlanan bu otantik lavabolar banyoların şıklığına şıklık katıyor. Bu lavabolarda kullanılan armatürler de otantik tarzlarda oluyor.

Kendinden Armatürlü Olan Değişik Lavabolar

Farklı lavabo modelleri istiyorsanız çok fazla seçeceğiniz var. Bu seçeneklerden genellikle en şık ve güzel olanları kendinden musluk armatürü bulunan modeller oluyor. Büyük bir meyve tabağını andıran lavabo tasarımının musluğu da üst üste duran sıpa taşları görünümünde olabiliyor. Bunun dışında yukarıdan avize gibi asılmış ve aşağıya kadar inen armatürü bulunan dalgalı desenli lavabolar da bulunuyor.

Ahşap Lavabolar

Lavabo modelleri arasında tamamen ahşap görünümlü lavabolar da yer alıyor. Bu lavabolar özellikleri sayesinde uzun yıllar sağlıkla ve güvenle kullanılabiliyorlar. Ahşap olmasından dolayı da aklında soru işaretleri kalan kullanıcılara da sağlıklı ve normal lavabolar gibi kullanışlı olmaları ile cevap oluyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu