Evlilik

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Attıkları her adım ile konu olmayı başaran ünlü isimler, kısa süren evlilikleri ile de çok konuşuldu. Aralarında bazılarının evliliği 1 gün kadar kısa sürerken, bazıları da uzun süren beraberliklerinin ardından evlilikten kısa bir süre sonra boşandı. İşte evlilikleri çok kısa süren ünlüler…

1)Hande Ataizi -Fethi Pekin 

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

2004 yılında avukat Fethi Pekin ile nikah masasına oturan ünlü oyuncu Hande Ataizi’nin evliliği yalnızca 1 gün sürdü. 24 saatten kısa süren bu evlilik o dönem magazin gündemine bomba gibi düşmüş, uzun bir süre de konuşulmuştu.

2) Özge Ulusoy- Ferruh Taşdemir

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Yapımcı Ferruh Taşdemir ile 2010 yılında dünyaevine giren ünlü manken Özge Ulusoy da evliliği çok kısa süren ünlülerden. Yalnızca 2 günlük evliyken eşini bırakıp İstanbul’a geri dönen ünlü mankenin kısa süren evliliği uzun bir süre gündemi meşgul etmiş, bu evlilik hakkında ortaya birçok iddia atılmıştı.

3) Seda Sayan-Soner Yapçacık 

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Bugüne kadar 7 kez nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Seda Sayan’ın en kısa evliliği 1998 yılında nikah masasına oturduğu Soner Yapçacık oldu. Onların da evliliği 1 günden az sürdü ve çift balayına çıkmadan ayrıldı.

4) Demet Akalın- Oğuz Kayhan 


Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Şimdilerde mutlu bir evliliği olan ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir dönem Oğuz Kayhan ile yaşadığı bir dargın bir barışık evliliği ile sürekli gündemdeydi. Ünlü şarkıcı aldatıldığını öğrendiğinde evliliğinin henüz ilk aylarındaydı. Bu evlilik de 4 ay ile en kısa süren evlilikler arasında yerini aldı ve tarihin tozlu sayfalarına gömüldü.

5) Ayşe Özyılmazel- Ali Taran 

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Olaylı bir şekilde evlenen ünlü çiftin boşanmaları da olaylı oldu. Aralarındaki yaş farkı ve Ali Taran’ın hasta eşini terk etmesi ile evlilikleri süresince bir türlü gündemden düşmeyen Ayşe Özyılmazel, Ali Taran çiftinin evliliği sadece 10 ay sürdü.

6) Ebru Gündeş- Ömer Durak 

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Şimdilerde eşi Reza Zarrab ile boşanacağı yönünde haberler ile gündeme gelen Ebru Gündeş, daha önce Ömer Durak ile yaptığı 3.5 aylık evliliği ile en kısa sürede boşanan ünlü isimler arasında yerini aldı.

7) Bülent Ersoy- Armağan Uzun

Evlilikleri Çok Kısa Süren Ünlüler

Jürisi olduğu yarışma programının koltuğunda otururken aşık olduğu Popstar yarışmasının birincisi Armağan Uzun ile kısa bir süre sonra nikah masasına oturan Bülent Ersoy’un evliliği de kısa sürdü. Ünlü çift uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmesine rağmen evlilikleri yalnızca 9 ay sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu