Faydalı Bilgiler

Evden Para Kazanma Yöntemleri

Evden Para Kazanma Yöntemleri

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanma

Günümüzün en çok kullanılan teknoloji ürünü olan internet, birçok kolaylığı da beraberinde getiriyor. Magazin, güncel olaylar, sağlık, alışverişgibi alanlardaki bilgiler elde ediliyor. İnternet üzerinden para kazanılıyor mu? Bu soruyu hep merak edilir makale yazılarak para kazanabiliyor peki bunun için aranan özellikler neler?

Makale Yazarında Aranan Özellikler

  • Makale yazarı genellikle zamanlarının 2 ya da 3 saatini internette geçiren kişilerdir.
  • Çoğunlukla öğrenci, ev hanımı ya da emekli kişiler, eğer bu tarz bir mesleğe ilgileri varsa para kazanabilirler.
  • Hızlı, kaliteli yazmak, özgün olmasına dikkat edilmelidir.

 

Evden Para Kazanma Yöntemleri

Makalelerde Aranan Özellikler

  • Makaleler, bilgi ve tanıtım olmak üzere ikiye ayrılırlar. Bilgi makaleleri araştırmaya gerekli makalelerdir. Konuyu açıkça vermesi gereklidir. Tanıtım yazıları ise daha çok reklam niteliktedir.
  • Makalelerde kesinlikle özgünlük bekleriz. Bir yerden alıntı olan makaleler programlarla tespit edilirler.
  • Makalelerde belirli kurallar vardır ve her zaman uyulmalıdır. Kurallar paralelinde de anahtar kelimelerin geçmesini isteri. Bu kelimeler Google aramalarında en çok taranan kelimelerdir.

Makale Yazarı Olmak İstiyorsanız

Makale yazarı olmak ve para kazanmak istiyorsanız güvenilir sitelerde başlanmanızı tavsiye ederim. Oyun oynayarak harcadığımız vakti makale yazarak para kazanmak ile harcayabilirsiniz. Bu sistem, aslında çok da zor olmayan sistemdir. Bu sayede evinize ek bir gelir sağlayabilir, okul masraflarınızı çıkarabilir, faturalarınızı rahatlıkla ödeyebilirsiniz ve maddi olarak rahatlayabilirsiniz.

 

 

İnternette Network Ürün Satarak Para Kazanma

Ağ pazarlama yani bir diğer adıyla network pazarlama kimileri tarafından 21. yüzyılın iş modeli olarak söylense de sahip olduğu kötü şöhret nedeniyle son zamanlarda birçok kişi tarafından şüpheyle yaklaşılan bir online iş modeli. Network pazarlama sistemi oldukça zor bir sistemdir.Network marketing işini yapanlar için sistemin başında olmadığın zaman fazla çabalamanız, efor harcamanız gerekir. Network marketing işleri çoğunlukla tavsiye mantığına dayalı, insanların birbirlerine güvenmeleri neticesinde aralarında yaptığı alışveriş olan bir sistemdir. Yani siz ürünü alır, kullanır eğer memnun kalırsanız yakın kişilere tavsiye edersiniz. Yine bir takım araştırmalara göre bu şekilde birbirine verilen tavsiyelerin, bir satıcı tarafından yapılan sunum ve reklamdan daha üstün olduğu tespit edilmiştir.

 

Nasıl Kurulur?

Ekip kurmak, bir kültür oluşturmak network pazarlama için çok önemlidir. Ekibiniz sizinle işbirliği yapacak, çalışacak, hedeflere ulaşmak için çabalayacak ve sizinle iletişim halinde olacak insanlardan oluşacaktır. Ekip arkadaşınızı çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle network pazarlama işinize seçeceğiniz insanlar beraber iş yapmak isteyeceğiniz, beraber zaman geçirebileceğiniz insanlardan olmasına dikkat edin. Network pazarlama hiç şüphesiz iyi çalışıldığı, gerekli alt üyelerden oluşan ekibe sahip olunduğu takdirde iyi kazançlar elde etmek için en iyi yollarından biridir. Bunun için ekibinizi iyi kuramazsanız milyon dolarlıklar ile zarar edebilirsiniz.

Sakıncaları Nelerdir?

  1. Sisteme üye olan ilk ve son kişiler birbirini tanımazlar.
  2. Kişiler, üye buldukça para kazanır genelde, aksi halde sadece tasarruf yapmış olur.
  3. Bilinmeyen ve denetimden geçmeyen ürünlerin tanıtım yaptığınız insanlara satılma riski bulunmaktadır.
  4.  Networking şirketi Yurtdışında olan bir firma olduğu için vergi ödenmez ve para kaçırılmış olur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu