Moda

Erkek Cüzdan Modelleri

Erkek cüzdan modelleri, her erkeğin aklında farklı bir soru işaretine sebep olabilir? Neden? Dediğinizi duyar gibiyim! Neden mi? kimi erkeğin aklında küçük ya da büyük, markaya da yan sanayi ürünü (halk dilindeki telaffuzuyla işporta) ve yahut da renginin ne olması gerektiği gibi kişisel zevk ve hazların akıllarında ürettikleri bit takım düşünceler karmaşasından ibarettir. Cüzdanların günlük hayatlarımızda çok önemli bir yeri oldukları şüphe götürmez bir gerçektir. Günümüz çağında dünyamız üzerindeki her şeyin çok hızlı şekilde değiştiği üzere cüzdanlarında ilk baştaki amacı kağıt para koymak ile beraber yanında bozuk para, kartlık ve fotoğraflık bölgelerine günümüzde cüzdanlarımızda kendine yer etmiştir. Ayrıca cüzdanlar tarz meselesi olduğunu da hissettiriyor.

Erkek Cüzdan ModelleriErkek Cüzdan Modelleri

Günlük yaşantımızda artık cüzdanı olmayan erkeğin kimliksiz olabileceği düşünülüyor da denebilir. (acaba içine kimliğimizi koyduğumuz için mi) Beyler kendine göre üçlü kombin yapıyorlar cüzdan, anahtar (genelde lüks otomobil) ve de sigara gibi üçünü de ellerine alıp çeşitli  ortamlarda (cafe, bar, gece kulübü v.s) gösterirler nitekim kimilerinde imrenilecek bir davranış veya  görgüsüzlük diye de adlandıranlar da olabilecektir. Yani cüzdanının ihtişamı ne kadar güzel ve çekici ise beylerin de çekiciliği o derece olabiliyor. Şimdilerde ise bazı beylerde görüyorum kartlık gibi cüzdan merak ediyorum acaba onlarda da asli görevini yapacak uygun bölmeler var mı? Erkeğin vitrini de sayılabilirler cüzdanlarımız doluluk ya da kartların fazla olması yönünden.

 

Deri cüzdan modelleri de çağımızda mevcut artık ama kimler ona ulaşabilir sahibi  olabilir bilinmez ama, cüzdanlar artık “vay be nasıl böyle bir şey olabilir” dedirtecek yerlere   gelmiş durumdalar. Ve bir yaşam felsefesi gibi de düşünülür. Nitekim alın yazısıdır. Cüzdan, gururdur, şefkat ve yeri geldiğinde had bildirir. Cüzdanlarımız bizim kurtarıcımız değil mi bazen de başlarımıza felaketler, kötülükler onun yüzünden bizleri bulabilir, umarım bizler cüzdanlarımız ile mutlu mesut yaşarız. Buradan beylere tavsiyem cüzdanlarınızı ilk günkü gibi iyi bir şekilde muhafaza edin ve kalabalık ortamlarda güvenceye alın ki sonrasında üzülüp, sıkıntı yaşamayasınız.

Bir Yorum

  1. cüzdan modeli güzelmiş ama daha farklı modelleride paylaşırsanız site için iyi olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu