Evlilik

Erkek Arkadaşınızın Evlenmek İstediğini Gösteren 6 İşaret

Artık birbirinizi yeterince tanıdığınızı düşünüyor ve ilişkinizde bir üst seviyeye geçmek, işi resmiyete dökmek mi istiyorsunuz? Peki, erkek arkadaşınız da sizinle aynı fikirde mi? Bu sorunun cevabından emin olmak istiyorsanız; işte erkek arkadaşınızın evlenmek istediğini gösteren 6 işaret…

1) Sizi Ailesiyle Tanıştırıyor

Erkek arkadaşınız sizi ailesiyle tanıştırıyorsa, en azından size değer verdiğini ve sizinle ilgili ciddi düşündüğünden emin olabiliriz. Bu durumda ailesinin de sizinle ilgili görüşlerini almak istiyor ve ilişkiyi bir üst seviyeye taşımadan önce ailesine danışmak istiyor olabilir.

2) Dertlerinizi Dinliyor/Dertlerini Paylaşıyor

Her erkek arkadaş her zaman potansiyel bir eş adayı olamayabiliyor. Biz kadınlar genellikle erkeklerin bizi dinlemediğinden, dertlerimize ortak olmadığından şikayet ederiz. Oysa bir kadına gerçekten aşık olan bir adam onun dertlerini dinler, sıkıntılarını paylaşır. Böyle bir erkek arkadaşınız varsa, oldukça şanslısınız demektir.


3) Evlilikten Ya Da Çocuktan Bahsetmekten Çekinmiyor 

Sevgiliniz sizinle evlilik, çocuk gibi konulardan konuşmaktan çekinmiyor, bu konu üzerine sohbetler edebiliyorsa muhtemelen sizinle ciddi düşünüyor. Hele bir de sizinle ilgili çocuk planlarından bahsediyorsa, potansiyel eş adayınızla birlikte olabilirsiniz.

4) Uzun Vadeli Planlardan Bahsediyor

Sevgiliniz size uzun vadeli planlarından bahsediyor, daha da iyisi sizi de bu planların içine dahil ediyorsa ilişkinizin bir üst seviyeye atlaması an meselesi demektir.

5) Sizi Arkadaşları ile Tanıştırıyor

Tıpkısı ailesi gibi arkadaşları da erkekler için özel alanlarıdır. Sizi onlarla tanıştırıyor, birlikte vakit geçirmenizi istiyorsa bu çok iyiye işaret demektir.

6) İlk Size Koşuyor

Canı sıkkın olduğunda ya da morali bozuk olduğunda ilk kime koştuğuna bir bakın? Bu kişi eğer sizseniz o halde erkek arkadaşınızın sizinle ciddi düşündüğünden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu