EvlilikModa

En Zarif Gelinlik Modelleri

Düğün gününde zarif görünmek her kadının hayalidir. O gece konukları hayran bırakmak, ileride düğün fotoğraflarına baktığında kendine hayran kalmak, müstakbel eşini bir kez daha kendine aşık etmek ve en önemlisi gelinliğin içinde aynaya baktığında muhteşem göründüğünü hissetmek için düğüne aylar öncesinden gelinlik alışverişi de başlar. Zevkler değişik olsa da, zarif bir gelinlik modeline hayır diyebilecek kadın sayısı oldukça azdır. İçinde gizli asilliği, sade, gösterişsiz ama o sadeliği ile aslında oldukça gösterişli olan en zarif gelinlik modelleri bu yazımızda…

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

Kolları düşük, ince askıları ve kabarık olmayan zarif eteği ile oldukça sade ve şık görünen bu gelinlik modeli, işlemeli eteği ve özel kemer detayı ile şıklığını tamamlıyor.

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

Üst kısmı kırık transparan, kırık beyaz ve alt kısmı süt beyaz renkli iki parçadan oluşan bu zarif gelinliğin tek renkli eteğini, büyük bir işçilikle yapılan özel işlemeler tamamlıyor. Kararında göğüs dekoltesi ve vücudu saran formadaki eteği ile bu şık gelinlik, 2017 kış sezonunun en zarif gelinlik modelleri arasında yer alıyor.

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

Bu kadar sadelik bana fazla, biraz daha gösterişli bir gelinlik arıyorum diyorsanız; bu model tam size göre. Etek kısmından başlayan fırfır detaylar uzayarak şık ve zarif bir kuyruğa dönüşüyor. İnce askılı ve vücudu saran formdaki gelinliğin üst kısmı daha sade kalarak şık görünümünü tamamlıyor.

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

İddialı göğüs dekoltesi ve özel işlemeleri ile en zarif gelinlik modelleri arasında yerini alan bu model, otantik tasarımı ve sadeliği ile Alon Livne’nin yeni sezon gelinlik koleksiyonundaki yerini alıyor.

En Zarif Gelinlik Modelleri Evlilik Moda

Düğün günü gelinliğinizin içinde hem zarif hem de seksi bir görünüme sahip olmak istiyorsanız; tül detaylı düşük kolları ve vücudu saran formu ile bu zarif gelinliği tercih edebilirsiniz. İddialı bir fiziğiniz varsa sezonun en zarif gelinlik modelleri arasında yer alan bu vücudu saran gelinlik ile düğün gecenizde herkesi kendinize hayran bırakın.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu