Bebek ve Çocuk

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

En Ucuz Ve En Pahalı Bebek Bezi Markaları Karşılaştırması

En kaliteli ve en kaliteli bebek bezi hangisi sorusu, ebeveynlerin en merak ettiği sualler içinde yer alır. Anne babalar bebek bezi seçerken, bebek için en doğru ve sağlıklı olanı tercih etmek isterler. Bebek bezi markalarının her biri birbirinde farklıdır. Piyasada bulunan bebek bezi markaları içinde fiyatı yüksek miktarda olanı Prima bebek bezi, en ucuz olanı ise Evy bebek bezidir. İçerisinde 100 adet bulunan Prima bebek bezi markası 165 TL’dir. İçerisinde 100 adet bulunan Evy bebek bezi ise 45 TL’dir.

Bebek bezi markaları içinde, bebeğin tenine uyumlu olup bebeğe alerji yapmayan bebek bezinin tercih edilmesi gerekir. Yanlış bebek bezi seçimi, bebekte alerjiye yahut pişiğe yol açmaktadır. Ebeveynlerin bebekleri için en doğru bebek bezinin hangisi olduğunu bilemiyorlar. Bebekleri için, bir çok bebek bezi markası deneyen ebeveynlerin bu markalar içinde en fazla tatmin kaldıkları 7 bebek bezi markasını yazımızın devamında dile getirdik.

En Kaliteli Ve En Çok Beğenilen Bebek Bezi Markaları

Molfix Bebek Bezi 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 108 adet

Molfik bebek bezi, emici mikro inci teneciklere sahiptir. Islaklığı emer, ve ıslaklığı 12 saate kadar içerisine hapseder. Molfik bebek bez, bebeğin cildinin hava almasını sağlayarak bebeğe büyük bir konfor sağlar. Ergonomik yapısı aracılığıyla, ıslaklığı gece boyunca sızdırmaz. Molfix Bebek Bezi 5 Beden Junior Ultra Avantaj Paketi 108 adet piyasadaki fiyatı 143,47 TL’dir. (1,33 TL / adet)

Evy Baby Bebek Bezi 3 Beden Midi Ultra Fırsat Paketi 180 Adet

Evy bebek bezi, hipoalerjebnik detaya sahip olup içinde hiçbir biçimde paraben, Latex BPA içermez. Hassas cilde sahip olan bebeklerin kullanımı için uygundur. Sahip olduğu Flexdry özelliği aracılığıyla, olduğundan çok daha yüksek kuruluk sağlar. Evy Baby Bebek Bezi 3 Beden Midi Ultra Fırsat Paketi 180 Adet piyasadaki fiyatı 104,95 TL’dir. (0,58 TL / adet)

Sleepy Natural Mega Paket Junior 5 Beden Külot Bez 100 Adet

Sleepy külot bez, doğal bambu özlü olup, ekstra emici detaya sahiptir. Yumuşacık özeliği aracılığıyla, bebeğe rahatlık sağlar.  İçerisinde Paraben, Renklendiric, Parfüm yahut Losyon içermez. Sleepy Natural Mega Paket Junior 5 Beden Külot Bez 100 Adet piyasadaki fiyatı115,00 TL’dir. (1,15 TL / adet)

Prima Bebek Bezi Premium Care 4 Beden 126 Adet Aylık Fırsat Paketi

Prima bebek bezi, yeni üst yüzeyi aracılığıyla, ekstra yumuşaktır. Prima Premium Care, yeni dokusu aracılığıyla, bebeğin cildini müthiş biçimde korur. Prima bebek bezi, yumuşacık ve esnek bantları aracılığıyla, bebeğin her hareketinde esneyerek bezin kaymasının önüne geçer. Prima Bebek Bezi Premium Care 4 Beden 126 Adet Aylık Fırsat Paketi piyasadaki fiyatı 219,90 TL’dir. (1,75 TL / adet)

Canbebe Bebek Bezi Özel Paket Maxi 4 Beden 120 li

Canbebe bebek bezi, yeni geliştirilmiş özel formülü aracılığıyla sızdırma yapmaz. Emici-dağıtıcı kanalları aracılığıyla, ıslaklığı anında emer, ve ıslaklığı bezin her tarafına eşit bir biçimde dağıtır. Canbebe Bebek Bezi Özel Paket Maxi 4 Beden 120 li piyasadaki fiyatı124,61 TL’dir (0,89 TL / adet)

Huggies Little Swimmers Medium-Large Mayo Bebek Bezi 11’li

Huggies bebek bezi, bebek suya girdiğinde, diğer bebek bezleri gibi şişme yapmaz. Huggies bebek bezi 6 ila 42 ay bebekler için uygundur. Huggies Little Swimmers Medium-Large Mayo Bebek Bezi 11’li piyasadaki fiyatı 39,99 TL’dir. (3,64 TL / adet)

Komili Bebe Bebek Bezi 2 Beden Jumbo Paket 78 Adet

Komili bebek bezi, %100 doğal zeytintağı içeren kremli yapısı aracılığıyla bebekte kızarıklık, pişik yahut tahriş oluşmasının önüne geçer. Nefes alan dış yüzeyi aracılığıyla, bebeğin cildinin nefes almasını sağlar. Komili Bebek Bezi 2 Beden Jumbo Paket 78 Adet piyasadaki fiyatı 129,90 TL’dir. (1,67 TL / adet)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu