Bebek ve Çocuk

En İyi 7 Bebek Maması Hangisidir Fiyatı Ne Kadardır

En İyi 7 Bebek Maması Hangisidir Fiyatı Ne Kadardır, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde En İyi 7 Bebek Maması Hangisidir Fiyatı Ne Kadardır ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. En İyi 7 Bebek Maması Hangisidir Fiyatı Ne Kadardır ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

En İyi 7 Bebek Maması Hangisidir Fiyatı Ne Kadardır

En kaliteli ve anne sütüne en yakın mama hangisi sorusu çoğu anne aracılığıyla araştırma konusu olmuştur. Bazı anneler anne sütüyle birlikte mama takviyesi yapmak zorunda kalırlar yahut sağlık poblemleri sebebiyle doktor tavsiye etmektedir. Bunun anneler bebek maması arayışına girerler. Lakin her bebeğin bünyesi farklıdır bundan dolayı bebeği sindirim problemleri yaşayan anne, özel üretilen bebek mamalarını tercih etmelidir. Yazımızın devamında anne sütüne yakın bebek mamalarından ve kaliteli en iyi 7 bebek maması markasını açıkladık.

Anne Sütüne Yakın En İyi 7 Bebek Maması Hangileridir?

Bebelac Gold 2 Devam Sütü 1800 gr (900 gr + 900 gr) 6-12 Ay

Anne sütü ile beslemenin olabilecek olmadığı durumlarda doktor tavsiyesiyle Bebelac Gold 2 Devam sütü 6. aydan sonra kullanmaya başlanır. Mamanın içinde balık yağı mevcuttur bebekler için çok faydalıdır. Aynı zamanda A, B1, B2, B5, B12, C, D3, E, K vitaminleri, folat  ve biotin içerir. İçerisinde magnezyum, kalsiyum, potasyum, fosfor, demir, çinko, bakır, klor, selenyum, iyot barındırır. Piyasadaki fiyatı 224,95 TL’dir.

Aptamil 4 Çocuk Devam Sütü 1200 g 1 Yaş+

İçeriğindeki prebiyotik lifler aracılığıyla bağırsaktaki yararlı bakterilerin bağırsakta gelişimi destekler, sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Aynı zamanda A, D, C, K ve E vitaminleri, pantetonik asit, biotin, folat ,B1, B2 ve B12 vitaminlerini içerir.Piyasadaki fiyatı 158,23 TL’dir.

SMA Optipro 3 1-3 Yaş Bebek Sütü 800 gr

Anne sütüne birtakım nedenlerden dolayı devam edemeyenler bebekler için özel hazırlanmıştır. Bebeğin gereksinimi olan D, E, K, C, B2 ve B12 vitaminleri içermektedir. Doktora danışarak kullanılmalıdır. 400 g ve 800 g olmak üzere iki formu bulunmaktadır. Piyasadaki fiyatı 134,90 TL’dir.

Humana 1 Metal Kutulu Bebek Sütü 350 gr

Humana 1 Bebek Sütü’nü bebeğinizin 6. ayına kadar kullanabilirsiniz. Anne sütüyle beslenemeyen bebeklerin beslenmesi için özel olarak hazırlanmıştır. İçeriğinde Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri barındırır. Galakto-oligosakkarit ve Nukleotid ilave edilmiştir. Kullanılabilir karbonhidrat olarak yalnızca laktoz içerir. Piyasadaki fiyatı 64,79 TL’dir.

HiPP 1 Organik Combiotic Bebek Sütü 350 gr.

İçeriğindeki faydalı prebiyotik lifler ve probiyotik mikroorganizmalar aracılığıyla bebeğin sindirim sistemini düzenler ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olmaktadır.  HiPP 1 Organik Combiotic Bebek Sütü tamamen organik süt kullanılarak üretilmiştir. Piyasadaki fiyatı 88,89 TL’dir.

Similac 1 Bebek Sütü 850 gr

Similac bebek sütü, doğum ardından anne sütüyle beslenemeyen bebeklerin özel beslenmesi için uygundur. Lakin anne sütü ile beslenmenin olabilecek olmadığı durumlarda ve doktor önerisi ile kullanılmalıdır. Piyasadaki fiyatı 122,34 TL’dir.

Hero Baby Sütlü İrmikli Ballı Kaşık Mama 400g

İçeriğinde kullanılan bal, bebek beslenmesine uygun olduğu analizlerle ispatlanmış bir baldır. Bebeğin gereksinimini karşılamak adına A, D, C B6, B12 vitaminleri ve Folik asit barındırır.  Aynı zamanda kalsiyum, demir ve çinko kaynağıdır. Hero Baby Sütlü İrmikli Ballı Kaşık Mama içinde devam sütü içerdiğinden bunun bunun yanında süt eklemenize gerek yoktur. Piyasadaki fiyatı 25,48 TL’dir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu