Diyet

En Hızlı Kilo Verme Yolları

En Hızlı Kilo Verme Yolları

             Kilo almak kolay vermek ise zordur. Fakat bu zorluğa katlanacak cesarete sahipseniz o zaman ikisi de sizin için çok kolay olacaktır. Her gün yedikleriniz yiyeceklerden 500 kalori daha fazla yakarsanız, haftada ortalama 1 kilo verebilmektesiniz. Eğer daha da hızlı kilo vermek istiyorum ben diyorsanız, daha az yemeli ve daha fazla spor a yanaşmalısınız. Mesela günde 1.200 kalori alırsanız ve 1 saat egzersizler yaparsanız bir hafta sonun da tam 1.5 kilo veya daha fazla zayıflamanız mümkün olabilmektedir. Bu ara da kalori miktarını çok daha fazla düşürmemenizi tavsiye ederiz çünkü aldığınız kalorileri düşürmeniz takdirde bu tehlikeli ve sağlıksız olabilir. Dikkat ediniz.

Tuz ve nişastalı yiyeceklerinizi de öğünlerinizden çıkarmanız takdirde en hızlı kilo verme konusun da size oldukça yardımcı olacaktır.

En Hızlı Kilo Verme Önerileri:

*Doymuş hissine sahip olmak çok önemli bunun için proteinli yiyecekler yani bolca sebze tüketmelisiniz

*Bolca su içmelisiniz

*Beni ye diye bağıran yani baştan çıkartıcı canınızı çektiren yiyecekleri evinize sokmayın.

*Boş kalmamaya çalışın, sıkıldığınız da ise yemek yemeyin

*Öğün atlamamaya çalışın

Eğer biraz daha fazla detay istiyorsanız okumaya devam edin çünkü az sonra vereceğim program ile en hızlı bir şekilde kilo verebileceksiniz. Bunu 1 hafta uygulamanız takdir de 10 kilo yanlış okumadınız 7 gün de tam tamına 10 kilo verebileceksiniz. Ama bunun zorluklarına katlanmasınız çıktığınız yoldan sakın geri dönmeyin hayallerinizin peşinden sakın ayrılmayın sonun da kazanan siz olacaksınız unutmayın.

Sabah

 Bu liste de güne erken başlamak yazıyor. Kalkar kalkmaz ılık bir su için sonrasın da yürüyüşe çıkabilirsiniz. Hatta eğer mümkün oluyorsa deniz kenarın da yürümeyi tercih edin. Eve geldiğinizde 1 bardak sütlü kahve için. Sonrasın da su tüketin.

Öğle

 Öğle öğünü geldiğinde, yaklaşık 1,5 litre su içmiş olmanız gerekmekte. Bu öğünde de 1 porsiyon brokoli, lahana ya da karnabahar yiyebilirsiniz. Yanında da yoğurt ya da ayran tüketin.

 

Ara Öğün

             Akşama kadar aç kalmanız oldukça sizi zorlayacaktır. Bu sebepten öğle ile akşam arasında ki vakitlerde şekerinizi dengelemeniz gerekmektedir. Bu öğünde 3 adet light bisküvilerden yiyebilirsiniz. Hatta Special K’nın sadece 66 kalorilik krakerlerinden de tüketebilirsiniz.

Akşam

             Günün en zor öğünü olacaktır. Sadece yoğurt ve elma yiyebileceğiniz bu öğünü saat 6-6.30 civarı yemeniz gerekiyor. Sonrasında ise bir şey yemenizi mutlaka kesmelisiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu