Faydalı Bilgiler

En Akıllısı Sana Özel

En Akıllısı Sana Özel

Son zamanların trendi olan saat markası olan Up Watch ispanyanı Madrid şehrinde üretim tesislerine sahip olan ve gerekli tüm denetim ve onaylara sahip olan bir saat markasıdır. Uluslararası alanda geçerliliği bulunan bu ürün 2 yıl garanti kapsamında alıcısı ile buluşuyor. Su geçirmez özelliği bulunan bu saatlerin satışı internet üzerinden veya Türkiye’nin birçok ilinde bulunan mağazalarından temin edilebiliyor.

Son Trend Saat Up Watch!

Teknolojinin gelişimi ile birlikte teknolojik aletlerin de hayatın her yerinde kullanım alanının bulunması artık olağan. Saatte son moda olan Up Watch, teknolojiyi kol saatlerine yansıtarak normalde ayna gibi görünen bir ekranı dokunmatik ekrana bastığınız zaman saati gösterecek şekilde ayarlamış. Led bir ekrana sahip olan bu saatler çok değişik duruşu ile modada çığır açacak gibi duruyor.

Unisex olarak kullanılabilen bu saatlerin insanı cezbeden renkli kayış seçenekleri de mevcut. Yeni neslin saat markası olma hedefi olan Up Watch saatler kendisine dinamik bir görünüm sağlamak isteyen gençler tarafından ilgi görüyor. Giyilen her türlü kıyafete de uyum sağlayan bu saatler kadınlar tarafından da rağbet görüyor. Kişiye özel tararım yapan birçok firma da var tabi.

En Akıllısı Sana Özel Faydalı Bilgiler

Neden Up Watch?

  • Tüm modelleri Unisex olarak üretildiği için her türlü kullanıcıya hitap ediyor.
  • Farklı renk seçenekleri bulunuyor.
  • Kişiselleştirilebilir özelliği ile üzerine isminizi yazdırabilir ve isimli akıllı saat ile farklı bir şıklık yaratabilirsiniz. Ayrıca sizin için özel bir tarihi de ekletebilirsiniz.
  • Kolay kullanımı ile ve her türlü giysiye uyumu ile modayı yansıtabilirsiniz.
  • En Akıllısı Sana Özel Faydalı Bilgiler

Up Watch Kurulumu Nasıl Yapılır?

Dokunmatik ekrana dokunulduğu zaman ışıklar yanar ve saat ekranı görünür. Zaman ve tarihi ayarlamak için ekrana dokunup bir süre ekrana dokunmaya devam edilmelidir. Öncelikle saat kısmının ışıkları yanar ve ayarlamasını yapabilirsiniz.

Dokunmatik saat ekranı yüzeyinden rakamları değiştirebilirsiniz. İşlem bittikten sonra sıra dakika kısmına geçer. Sırasıyla tarih ayarlarının da yapabilirsiniz. Ekran kapanmadan tüm işlemleri yapmanız gerekir aksi taktirde işlemler en başa döner. Bir kaç basit işlemler ve işlemlerden sonra ayarlar tamamlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu