Güzellik

Dudak Kalınlaştırma Estetiği Ücretleri Ne Kadardır?

Dudak Kalınlaştırma Estetiği Ücretleri Ne Kadardır?

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çekici yeridir. Bir kadının seksi görünmesi ilk bakışta dudaklardan anlaşılmaktadır. Kalın dudaklar tüm kadınların hayalidir. Dudaklarınızın çekici ve güzel bir görünümde olması daha genç görünüm kazanmanızı da sağlamaktadır. Dudaklarınızın etrafında çizgilerin olması ve kırışmış görünümde olması sizleri olduğundan daha yaşlı gözükmenizi sağlar. Dudaklarınız bazen doğuştan incedirler bazen de yaşlandıkça incelirler. Dudak kalınlaştırma kadınların en çok hayalini kurdukları yoldur. Bu yolların en başında ise dudak kalınlaştırma estetiği yer almaktadır. Başarılı bir operasyonun ardından kadınlar hayal ettikleri dolgun dudaklara sahip olabilmektedirler.

Dudak Kalınlaştırma Estetiği Ücretleri Ne Kadardır?

Dudak Estetikleri

Dudaklarınızın şekli diş yapısı ve çene yapısı ile büyük rol oynar. Dudaklarınızın boyutu, kalınlığı ve genişliği de dişlerinizin ne kadar kısmının kapatıldığı etkenleri açısından önemlidir. İdeal görünüşlü dudak da alt dudağınız üst dudağınızdan kalın olmalıdır ki böylece diş etleriniz gülümseme esnasında görülmemelidir. Dudak dolgusu bir kadına olabildikçe seksi görünüm elde etmenize yarar. Dudaklarınızı kalınlaştırmak için yaptırdığınız dudak estetiği ameliyatları iki ana grup altında toplanır. Birincisi geçici dudak estetikleri diğeri ise kalıcı dudak estetikleridir.

Dudak Kalınlaştırma Çeşitleri

Geçici dudak estetiklerinde genelde dudak içine dolgu maddeleri veya yağ enjeksiyonu yapılmaktadır. Kalıcı estetiklerde ise dermofet yağ deri greftleri ile suni maddeler ile yapılmış olan dolgular gerçekleştirilmektedir. Dolgu maddeleri zararsız maddelerdir ve kısa süreliğine etkilidir. Dolgu enjekte ettirerek dolgunlaştırmak istediğinizde 6 ay ile 1 yıl sonra dudaklarınızı eski haline geri dönecektir. Dolgu maddelerinde karşınıza sadece alerjik reaksiyon sorunu yaşayabilirsiniz. Tek riski budur. Dudak dolgusu fiyat konusunda oldukça uygun seçenekler belirlenebilmektedir. Bu sayede oldukça uygun fiyatlarla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.

Dudak Kalınlaştırma Estetikleri

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak amacıyla yapılan yağ enjeksiyonları aslında geçici yöntemlerden birisidir. Bunun sebebi ise değişen miktarlarda enjekte edilen yağlar zamanla erir. Bu nedenle de işlemin tekrardan yapılması gerekiyor. İki ile üç seans eden yağ enjeksiyonu genellikle %30 kalıcı hale gelmektedir. Dudaklarınıza geçici yaptırmış olduğunuz yağlar zamanla erise de dudaklarınızda yağ kalıntıları kalmaktadır. Bununla birlikte dudaklarınızın şeklide bozulmuş olabilir. Dudak dolgunlaştırmak son yıllarda oldukça yoğun ilgi gören estetiklerden birisidir. Bu tür ameliyatlarda Hyaluronik asit dolgusudur.

Dudak Kalınlaştırma Ücretleri

Seksi görünmenin elbette bir bedeli olacaktır. Dudak kalınlaştırma ücretleri çok yüksek meblağlar değildir. Geçici ya da kalıcı yapmış olduğunuz estetiklere göre fiyatı değişmektedir. Dudak dolgu fiyatları cebinizi sarsmayan fiyatlardır. Burada dikkat edilmesi gereken temel kural cerrahi seçiminizi doğru yapmanız gerektiğidir. Çünkü estetik operasyonları oldukça önemli operasyonlardır. Bilinçli doktorların yapması gerekiyor. Yüzünüzde kalıcı hasarların oluşmaması için doktorunuzu doğru seçmeniz gerektiği önemle tavsiye ediliyor. Doktorunuzla ameliyat öncesinde tüm detayları görüşmeniz gerekiyor. Oluşabilecek risklerden önceden haberdar olmanızda fayda vardır.

 

 

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu