Diyet

Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyatları

Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyat aralıkları, hastalık nasıl tedavi edileceği sitemizde Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyat aralıkları ile ilgili ayrıntı kısmı araştırmaya koyulduk.. Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyat aralıkları ile alakalı tüm bilgiler makalemizde..

Dişleri bembeyaz yapan en iyi 12 diş macunu markası ve fiyat aralıkları

Sağlıklı ve ışıl ışıl parlayan dişlere herkes sahip olmak ister. Bembeyaz dişlere sahip olmak isteyen bir çok kişi çeşitli yöntemler denerler. Bu metotların başında bitkisel çözümler, kalıcı diş yüzeyi beyazlatma işlemi yahut dişleri beyazlatıcı detaya sahip olan diş macunları gelir. Beyazlatıcı detaya sahip olan diş macunları, dişleri beyazlatmanın en basit yollarındandır. Yazımızın devamında, dişleri kısa bir sürede beyazlatan ve en fazla tercih edilen diş macunu markalarından bahsettik.

Dişleri Anında Bembeyaz Yapan 12 Diş Macunu Nelerdir?

Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml

Sensodyne macun bilhassa hassas dişler için koruyucu detaya sahiptir. Diş ve diş eti sağlığını koruyan sensodyne, dişlerin eski beyazlığına kavuşmasına yardımcı olmaktadır. Sensodyne Tam Koruma ve Beyazlatıcı Diş Macunu 50 ml piyasadaki fiyatı 13,30 TL’dir.

Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml

Signal White Now diş macunu, dişleri aşındırmayan blue light teknolojisine sahiptir. Dişlerin anında beyazlamasını ve ışıl ışıl parlamasını sağlar. Signal White Now klinik olarak test edilmiş ve dişleri beyazlattığı tespit edilmiştir. Signal White Now CC Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı28,45 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Aktif Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, doğal bambu aktif karbonu içermektedir. Doğal bambu aktif karbonu aracılığıyla, dişlerde plak oluşumunu önüne geçer ve ağız kokusunu giderir. Aynı zamanda diş minesine zarar vermeden diş yüzeyindeki lekeleri giderir. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Aktif Bambu Karbonlu Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı 17,60 TL’dir.

İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Ekstra Ferahlık 50 ml

İpana Pro-Expert diş macunu, diş ve diş eti sağlığını korur. Dişlerde hassasiyet oluşmasının önüne geçer ve tartar oluşumunu önüne geçer. Ağız kokusunu önlemesiyle birlikte, birinin daha ferah nefes almasını sağlar. İpana Pro-Expert Diş Macunu Hepsi Bir Arada Ekstra Ferahlık 50 ml piyasadaki fiyatı 66,49 TL’dir.

Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml – Beyazlatıcı Diş Macunu

Opalescence diş macunu, diş yüzeyine bulunan lekeleri giderir. Dişlerde bir araya gelen sararmayı gidererek sararma sorununin önüne geçer. Diş beyazlatıcı formülü aracılığıyla, düzenli kullanım neticesinde dişlerin bembeyaz olmasını sağlamaktadır. 30 gün içinde diş rengini 2 tona kadar açar. Opalescence Whitening Toothpaste 133 Ml – Beyazlatıcı Diş Macunu piyasadaki fiyatı 75,90 TL’dir.

Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml

Oral-B diş macunu, 15 gün içinde diş minelerini onarır. Özel ActivRepair teknolojisine sahip olan Oral-B diş macunu, dişlerde tahriş oluşmasını önler. Oral-B Professional Diş Eti ve Diş Minesi Pro Onarım Original 50 ml piyasadaki fiyatı 14,99 TL’dir.

İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml

İpana diş macunu, Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilmiş bir diş macunudur. Dual Zinc ve Pro Arginine teknolojisi ile geliştirilen ipana diş macunu, ağız içi sağlığını korur. Komple ağız içi hijyenini sağlayarak, ağız içi hastalıklarının önüne geçer. Aynı zamanda ağız içinde müthiş bir tat ve ferahlık sağlayarak ağız kokusunu sorununun önüne geçmektedir. İpana Diş Macunu Lüxe Göz Kamaştırıcı Beyazlık 75 ml piyasadaki fiyatı 20,80 TL’dir.

Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml

Signal Wihte Now diş macunu dişleri anında beyazlatma özelliğine sahiptir. Çok kısa bir zamanda diş renginin 1 ton açılmasını sağlar. Dişleri aşındırmadan ve diş minelerine zarar vermeden diş lekelerini gidermektedir. Signal White Now Anında Beyazlık Diş Macunu 75 ml piyasadaki fiyatı18,50 TL’dir.

Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası

Signal White Now Glossy Shine diş macunu, diş minesini aşındırmadan dişlerin bembeyaz görünmesini sağlar. Diş lekelerinin giderilmesi için günde iki kez kullanılması gerekir. Düzenli kullanıldığı taktirde, ışıl ışıl parlayan dişlerle daha güzel gülümseme sağlamaktadır. Signal White Now Glossy Shine Diş Macunu 75 ml + Beyaz Güç Orta Diş Fırçası piyasadaki fiyatı19,90 TL’dir.

Farmasi Çocuk Ve Hassas Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üzeri (50 Gr)

Farmasi diş macunu, SLS ve florür içermeyen formüle sahiptir. İçerisinde SLS ve florür barındırmayan Farmasi diş macunu çocuklar için özel üretilmiş olup, özel çilek aromasına sahiptir. Çilek aroması aracılığıyla, çocukların diş fırçalama alışkanlığı edinmesini sağlamaktadır. Farmasi Çocuk Ve Hassas Dişler İçin Diş Macunu +3 Yaş Ve Üzeri (50 Gr) piyasadaki fiyatı 18,05 TL’dir.

Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özlü Diş Macun 75 ml

Eyüp Sabri Tuncer diş macunu, doğal içeriği aracılığıyla diş ve diş eti sağlığını korumaktadır. Diş minelerine zarar vermeden dişlerin temizlenmesini sağlar. Aynı zamanda içinde barındırdığı nane yağı ve mentol aracılığıyla, ağız içinde gün boyu ferahlık sağlamaktadır. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Misvak Özlü Diş Macun 75 ml piyasadaki fiyatı 17,10 TL’dir.

Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G

Farmasi Eurofresh diş macunu, içinde misvak özü bulundurur. Misvak özü aracılığıyla dişlere beyazlık ve doğal göz alıcılık verir. Çay kahve gibi çeşitli nedenlerden dişlerde bir araya gelen lekeleri ve sararmaları giderir. İçerisinde triklosan, glüten, aşındırıcı, florür ve paraben bulunmaz. Farmasi Eurofresh Whitening Aloe Veralı Misvaklı Diş Macunu 112G piyasadaki fiyatı 17,58 TL’dir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu