Faydalı Bilgiler

Daha Estetik Göğüslere İçin Patates Maskesi

Daha Estetik Göğüslere İçin Patates Maskesi

Hiç aklınıza gelir miydi, çocuğunuzun çok sevdiği kızartmasını yediğiniz patatesin göğüslerinizi sıkılaştırıp dikleştireceği? Her annenin en büyük problemi olan göğüs sarkmasını önlemek veya sarkan göğüslerini tekrar dikleştirmek için harcadığı para ile belki bir çocuk okutulur. Ama bilmeleri gereken bir şey daha var.

Kullanılan her yöntemin kökü bitkilerden geçiyor. Göğüsleri sıkılaştırmak veya dikleştirmek için tıpkı yüz maskesi gibi evde maske yapımı mevcut. İşte size evde göğüs maskesi yapımı…

Daha Estetik Göğüslere İçin Patates Maskesi

Patatesle göğüs maskesi

Patatesli göğüs maskesi için öncelikle iki orta boy patatese ihtiyacınız var. Bu patatesleri rendeleyelim ve suyunu çıkaralım. Her gece yatmadan önce çıkardığınız patates suyunu göğüslerinize dairesel hareketler ile sürerek yedirin.

Patatesin etkisi cildin sıkılaşmasını sağlar. Rutin bir şekilde bunu uygularsanız sizin de bir kaç gün sonra göğüslerinizdeki sıkılaşmayı fark etmeniz olası. Patates suyunun daha birçok bölgede sıkılaşmayı sağladığı bir gerçek.

Bu yüzden bunu karnınıza, yüzünüze ve kol altlarınıza da uygulayabilirsiniz. Eğer göğüslerinizin sarkmasını istemiyorsanız öncelikle alkol ve nikotin gibi zararlı maddelerden uzak durmanız gerekiyor.

Göğüslerinize Buz Masajı ile Destek Olun

Yazın özellikle dolapta sürekli bulundurulan buzların da göğüsler ve yüz üzerinde güzel etkileri mevcut. Bu etkiyi sıkılaştırma olarak algılamak mümkün. Soğuk ve sıcak etkiler göğüs elastikiyetini artırır.

İki adet buz küpünü alın sadece bir dakika boyunca meme etrafında dairesel hareketler ile masaj yapın. Sonrasında havlu ile kurulayın ve toparlayıcı sutyen kullanın. Sonra yarım saat sırt üstü uzanın. Aynı işlemi yirmi dört saat düzenli aralıklar ile tekrarlayın.

Kısa bir zaman sonra göğüslerinizdeki değişimi fark etmeniz olası. Buz ile masaj ciltte uyuşmaya neden olur. Bu nedenle bu masajı her yapmada sadece bir dakika uygulayın. Fakat gün içerisinde bunu birçok kez yapabilirsiniz.

Göğüs Maskelerinin Etkileri

Göğüs maskesi ürünlerinin birçok güzel etkisi mevcut. Bu etkilerin başında da sıkılaştırma, elastikiyet kazandırma ve dikleştirme mevcut. Hatta biraz daha zorlarsak göğüs maskelerinin göğüs büyütücü etkilerini de ortaya çıkarmak mümkün.

Yukarıda sayılan basit yöntemler gibi birçok yöntem kullanarak göğüslerinizi istediğiniz kıvama getirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece biraz araştırma yapmak. Size küçük bir tüyo daha vermek istiyorum. Bu yöntemlerin hepsi doğal ve bilinen yöntemler olduğu için vücuda bir zarar vermesi söz konusu bile değil.

Göğüslerde Zeytin Yağı Uygulaması

Göğüslerde elastikiyet kazandırmak birinci şart. Dikleştirme sonraki işlem. Çünkü her şeyin bir sırası var. Önce dikleştirme sağlamaya kalkarsanız elastikiyet olmadığı için tekrar sarkma söz konusu olacaktır. Bu bakımdan zeytinyağı yardımınıza koşabilir.

Haftada dört veya beş kere gece yatmadan önce göğüslerinize masaj yapmak için avuç içinize bir miktar zeytinyağı alın ve yukarıya doğru dairesel hareketler ile on beş dakika masaj uygulayın. Göğüs maskesi ürünlerini evde yapmayıp, hazır satın alabilmeniz de mümkün. Göğüs maskesi fiyatları, markaya ve içeriğe göre değişiklik göstermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu