Ana sayfa » Video Galeri » Cesur ve Güzel Dizisi 3. Bölüm Fragmanı

Cesur ve Güzel Dizisi 3. Bölüm Fragmanı

Star TV’nin yeni dizisi Cesur ve Güzel son bölümü ile ekrana geldi. Cesur ve Güzel dizisinin son bölümünde Cesur babasının intikamını almak için Korludağ kasabasına gelmiş ve tahmin ettiğinden çok daha fazlasını kazanır. Çünkü can düşmanı kabul ettiği Tahsin Korludağ’ın hayatını kurtarmıştır. Hayatını borçlu olduğu adam evini açan Tahsin Korludağ Cesur’u baş tacı eder.
Korludağların evindeki düzene uymayan Cesur hiçbir şeyden çekinmiyor kendine göre davranıyordur. Sühan Cesur’dan huzursuz olsa da her geçen gün etkilenmekten kendini alıkoyamaz. Bu da Bülent’e olan duyguları ile yüzleşmesine sebep olur. Sühan Cesur’u takip etmeye başlar. Fakat bu sadece Cesur’un bir oyunudur. Sühan sadece Cesur’un istediği bilgilere ulaşır. Fakat Sühan bulduğu izleri kaybederken zekasını kullanır ve Cesur’u yeniden bulur ve Cesur’u zor durumda bırakır.

Cesur’un çiftlik yakan Bülent suçunu Cahide’ye itiraf eder. Artık Cahide’nin elinde büyük bir koz vardır. Tahsin ve Adalet arasındaki büyük sırı Mihriban fark eder ve sırrın ne olduğunu öğrenmeye çalışır.

] }
Henüz Yorum Yok