Moda

Bambi Bayan Bot Modelleri

Bambi Bayan Bot Modelleri

Ayakkabı konusunda ünlü bir mağaza olan bambi yeni sezonda yine birbirinden güzel modeller ile karşımıza çıkıyor. 2016- 2017 kış sezonu için tasarlanan ayakkabı ve botlar yavaş yavaş vitrinlerde yerini alıyor. Bambi mağazasında her çeşit ayakkabıyı bulabildiğiniz gibi şık ve tasarım çanta ve aksesuarları da bulabilirsiniz.

Sonbahar kış sezonu için yapılan hazırlıklar sona erdi ve artık yeni sezon ayakkabıları gösterime sunuldu. Önceki sezonlarda kullanılan modellerden yoğun ilgi görenler ve klasik modeller yeniden raflarda bulunurken yeni model ve desenler ile birçok çeşit ayakkabı bulunuyor. Kışın tercih edilen botlar ise yine birbirinden çeşitli renklere sahip. Bambi bayan bot modelleri her sezonda alıcısına hitap eden modeller ile karşımıza çıkmakta. Bu modeller deri ve süetten oluşuyor. Tercihinize göre seçim yapabileceğiniz modeller arasında en çok beğenilenler yine püsküllü ve zımbalı modeller oluyor.

Yeni sezonda üretilen modeller bağıcıklı ve fermuarlı botlar, püskülün sıkça kullanıldığı süet botlar, suni deri ve gerçek derinin kullanıldığı topuklu ve yarım topuklu botlar, uzun çizmeler ve dolgu topuklu botlar ve daha fazlası gibi seçeneklerden oluşuyor. Kış mevsiminde soğuktan korunmak isteyenler için uzun çizmeler doğru seçim olan ayakkabılardır. Uzun çizmeler için topuklu ve düz olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır. Topuklu çizmeler şık bir görünüm oluştursa bile karda yürümekte zorlananlar için düztabanlı çizmeler daha uygun olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir