Video Galeri

Babam ve Ailesi Dizisi 7. Bölüm Fragmanı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Babam ve Ailesinin son bölümü yayınlandı. Dizinin son bölümünde Kemal iki ailesi arasındaki sorunları çözmek için ailelerini bir masa etrafında topladı. Burada bir konuşma yapan Kemal bütün sorunları çözdüğünü zanneder fakat durumlar hiçte onun düşündüğü gibi değildir.

Kemal Nilgün ile olan evlilik düşüncesinin arkasında durur. Nilgün de artık kararını vermiştir. Uzun yılların ardından ilk defa kendi seçimlerini uygulayacaktır. Bütün zorluklara ailesi ile birlikte göğüs gereceğine inanır. İki ailenin toplantısı sırasında umursamaz tavırlar takınan Suzan artık zayıf noktalarını düşman bildiği kişilere göstermeme kararı almıştır. Her ne kadar umursama görünse de Nilgün ve çocuklarına rahat vermeyecektir.

Macide Hanım evlilik olayını iptal ettiremeyince bir evlilik sözleşmesi hazırlayarak bunu Nilgün’e imzalatır. Fadıl’ın bu sözleşmeden haberi olur ve Kemal ve Nilgün evlenmek üzereyken sözleşmeyi ortaya çıkartır. Kadir bu sözleşmeden dolayı Kemal’i suçlar.

https://youtu.be/sVwEl6CGBEI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu