Güzellik

3 Günde Güzelleşerek Yeni Yıla Muhteşem Şekilde Girin

3 Günde Güzelleşerek Yeni Yıla Muhteşem Şekilde Girin

 

Yeni yıla yaklaştığımız şu günlerde bayanlar kısa sürede güzelleşerek hem yeni yıl gecesi hem de sonrasında mükemmel görünmek istemektedir. Muhteşem detoks programı ile kısa sürede kilo vermek mümkün. Bütün bitkilerin kullanımıyla hazırlanan listelerde vücudun zararlı toksinlerden arınarak beden ve zihin temizliği yapılması hedefleniyor. Cildi güzelleştirme cilt nasıl güzelleştirilir sorusu da en çok merak edilenler arasında. Karabuğday salatası, yulaflı omlet, uyku çayı, aromalı su gibi lezzetler güvenle tüketilerek hem sağlıklı hem de doğal besinler vücuda girecektir.

 

 

 

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 

Herhangi bir sağlık sorunu olanlar, ergenler, ilaç kullananlar, emziren kadınlar ve hamile bayanlar detoks programlarını uygulamamalıdır. Uzun süre uygulanması mineral ve vitamin eksikliğine neden olabilmektedir. Cildinizde bulunan akne ve sivilce izlerinden kurtularak hem ruh sağlığınızı hem de sosyal hayatınızı kurtarabilirsiniz. Cilt nasıl pürüzsüz olur derseniz kısa sürede kurtulmanız mümkün diyebiliriz. Sivilce izlerinden kurtulmak için kimyasal peeling, dermapen, prp, fraksiyonel radyo frekans, mikrodermabrazyon, karbon peeling ve derideki sivilce izlerinin doldurulması yöntemleriyle mükemmel bir görünüme ulaşılabilir.

 

Mükemmel Göz Makyajı İşin Sırrı

 


Yeni yıla mükemmel bir makyaj ile girmek için ise dumanlı göz makyajının da kullanıldığı makyaj trendleri tercih edilebilir. 1960’lı yıllarda kullanılan yoğun kirpikler ve eyeliner’in ön planda olduğu Twiggy makyajı da dumanlı göz makyajının yanı sıra göz içine siyah kalem eklenerek makyajın tamamlanmasını da içermektedir. 2 günde nasıl güzelleşilir derseniz bunun da cevabı mümkün. Makyaja başlamadan önce cilt bakımı tamamlanarak fondötenin altındaki pul pul ya da pürüzlü olan kalkan ölü deri tabaka görünümü engellenmelidir.

 

3 Günde Güzelleşerek Yeni Yıla Muhteşem Şekilde Girin

 

Kuru cilde sahip olanlar ise nemlendirme özelliğine sahip kapatıcı ve fondötenleri kullanmalıdır. Güzel makyaj yapılırken ana ten renginden uzaklaşmadan hafif pembe, nötr renge sahip fondötenler seçilmelidir. Ten renginde pudra ile gözaltı kapatıcılarının üzerinden geçilmelidir. Göz farlarının renkleri ise göz, ten ve saç rengiyle uyumlu olmalıdır. Sıcak renklerin yakıştığı düşünülüyorsa sıcak, soğuk renkler yakışıyorsa soğuk renkler tercih edilmelidir. Evde yüz nasıl güzelleşir sorusuna bitkisel yöntemlerle diyebiliriz. Yeni yıla sıkı bir ciltle ve gevşeyen gözeneklerle girilmemelidir. Yanlış cilt bakım ürünleri kullanılmamalıdır.

 

Evde Kısa Sürede Güzelleşmek Mümkün

 

Rahatsızlıklara bağlı ilaç kullanımı, cilt bakımının düzensiz yapılması, hormonal değişimler, yanlış peeling ve cilde kese yapılmamalıdır. Gevşeyen gözeneklere en fazla menopoz dönemindeki ciltlerde yağlı ve karma cilt tipindeki kişilerde rastlanmaktadır. Sıkı gözenekler elde etmek için evde de maske yapılabilir. Hızlı ve acısız şekilde buz lazer epilasyonla tüylerinizden kurtulabilirsiniz. Yüz nasıl beyazlatılır derseniz tüylerinizden kurtularak cilt renginizi açabilirsiniz diyebiliriz. Evde yapabileceğiniz doğala en yakın görünen saçlarınızla mükemmel görünüme adım adım gidebilirsiniz. Göz çevresinin mükemmel görünümü için de gözaltı morluklarının giderilmesi için çay maskeleri yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu