Moda

2017 Klasik Ayakkabı Modelleri

2017 Klasik Ayakkabı Modelleri

            Klasik ayakkabılar özellikle beylerin en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Son dönemin moda ayakkabılarından biride parlak rugandan yapılan yüksek topuk ayakkabılardır. Spor bir görünüm de sağlayan bu ayakkabılar klasikliği spor şıklığı ile buluşturmaktadır. Özellikle klasik ayakkabılarda son dönemlerde bordo kullanımı artmıştır.

 2017 klasik ayakkabı modelleri arasında kışın tercih edilen modellerden biri de kadife kumaştan yapılmış yüksek topuklu ayakkabılardır. Özellikle bu ayakkabılarda renkli bağcıklar kullanılmaktadır. Klasik ayakkabıda siyaha olan ilgi son dönemlerde azalmıştır. Bunun yerine parlak lacivert tonları en çok tercih edilen klasik ayakkabı renklerindendir. Özel günlerin ayakkabısı olan klasik ayakkabılar hem gündüz hem de gece şıklığına uyumludur.

2017-klasik-ayakkabi-modelleriKlasik ayakkabılar 2017 itibari ile bayanların tercihleri arasında da sık sık yer alacaktır. Geçen yılın modası olan klasik ayakkabılar özellikle sonbahar kış aylarında en çok kullanılan modeller arasında yer almaktadır. Rugan parlak bordo klasik ayakkabılar özellikle son dönemlerde bayanların tercihleri arasında yerini almıştır.

Klasik ayakkabılarda yine bu sezonda kalın topuklar ön planda olacaktır. Artık klasik ayakkabılar sıradanlığını kaybetmiş, yeni bir görünüm kazanmıştır. Özellikle ataşehir bayan kalın siyak topuklar hem bayanların hem de bayların en çok tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Maskülen bir tarz yakalamak isteyen bayanların klasik ayakkabı şıklığından yararlanması gerekmektedir. Özellikle bilek boyda dar paça kumaş pantolonlarla klasik ayakkabıları kombinleyebilir siniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir