Kadın

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri

İlkbahar- yaz sezonunun vazgeçilmez aksesuarı güneş gözlükleri, şık ve modern tasarımları ile 2017 ilkbahar- yaz sezonunda aksesuar koleksiyonlarındaki yerini alıyor. Dolce& Gabbana, Gucci, Shisiedo, Cacharel, Ray-ban gibi birçok markanın yeni sezon koleksiyonlarına baktığımızda birbirinden güzel model ve tasarımlara rastlıyoruz. Şıklık ve stil sahibi bir görünüm vaat eden yeni sezon güneş gözlükleri arasında her zevke ve tarza hitap eden modelleri bir arada bulabilirsiniz. Sade, tek renk bir elbiseyi bile anında renklendiren güneş gözlükleri; renkli çerçeve ve camları, simetrik tasarımları, kare ya da farklı modelleri ile güneş gözlüğü modasında yeni tarz ve tasarımlara yer açıyor. Peki, yeni sezon güneş gözlüğü modelleri arasında neler var? Hangi modeller öne çıkıyor? İşte onlardan bazıları…

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

2017 ilkbahar-yaz güneş gözlüğü koleksiyonlarına baktığımızda, özellikle bu tarz yuvarlak tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz. Renkli ya da siyah camlı olsalar da, bu yuvarlak tasarımlar bu yazın favorilerinden olmaya aday.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

Siyah çerçeveler bu sezon uzun bir zaman sonra yeniden moda. Desenli modellerde olduğu kadar tek renkli modellerin de ön plana çıktığı 2017 ilkbahar- yaz güneş gözlüğü koleksiyonlarında, her tarza uygun modeller bulmak mümkün.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

Bu sezon çok farklı tasarımlar ile karşılaşacağımız kesin. En küçük çerçevelerden en büyük çerçevelere kadar yeni sezon güneş gözlüğü modellerinde çok farklı modeller bulabilirsiniz. Fendi, Prada ya da birçok farklı markada bu modelleri bulmak mümkün.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

Aynalı camlar bu sezon da kendini gösteriyor. Fendi’nin yeni koleksiyonunda bulabileceğiniz bu güneş gözlüğü, şık ve modern tasarımı ile kadınların favorilerinden olmaya aday. Bu tarz modeller, daha havalı ve trend görünmek isteyenler için ideal seçeneklerden.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

Kemik olarak bilinen bu tasarımlar, 2017 ilkbahar- yaz koleksiyonlarında da yerini alıyor. Geçtiğimiz yazın da ön çıkan tasarımlarından biri olan bu modeller, farklı çerçeve ve cam seçenekleri ile beğenimize sunuluyor.

2017 İlkbahar-Yaz Güneş Gözlükleri Kadın

Eski dönemleri anımsatan bu büyük camlı güneş gözlükleri farklı desen seçenekleri ile 2017 ilkbahar- yaz aksesuar koleksiyonlarındaki yerini alıyor. Leopar desenler bu sezon yalnızca kıyafetlerde değil, aksesuar ve güneş gözlüklerinde de kendini gösteriyor.

]}
Etiketler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı