Faydalı Bilgiler

2017 Dizileri

2017 Dizileri

Yeni yılın yaklaşması ile birlikte, pek çok dizi izleyici önüne çıkmak için gün sayıyor. Tabi bazıları reyting savaşında yenilgiye uğruyor ve birkaç bölüm sonunda yayından kalkmak durumunda bırakılıyor. Bazıları ise tahminlerden daha iyi reyting başarısı elde ederek, uzun süre sezonda kalıyor. 2017 yılında ekranlarımıza düşecek olan yeni dizilere bir göz atalım.

2017 Dizileri Faydalı Bilgiler

2017 Yılında Yayınlanacak Diziler

Kırlangıç Fırtınası: Limon Yapım’ın üstlendiği ve yönetmenliğini Özcan Alper’in yaptığı dizi, Ocak 2017’de izleyicileri ile buluşmayı planlıyor. Dünya çapında ünlü aşk filmi ‘Aşk ve Gurur’un yerli uyarlamasının yapıldığı bir dizi olacak. Dizide, toprak zengini ailenin 5 kızı etrafında gelişen olaylar ele alınacak.

Fox Tv’de ekranlara gelmesi beklenen dizi, duygusal bir dram dizisi olacak. Oyuncular arasında ise Fikret Kuşkan, Meltem Cumbul ve Ekin Mert Daymaz yer alıyor.

Dayan Yüreğim: Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ve yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın yaptığı dizi, 2017 yılında Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Başrollerini Cansel Elçin ile Ece Uslu’nun paylaştığı dizi, her şeyini kaybeden bir kadının hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.

Adı Efsane: D Yapım’ın üstlendiği dizi yönetmenliğini Devrim Yalçın yapıyor. Çekimleri başlayan dizi, 2017 yılında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin sloganı ise ‘Herkes ikinci bir şansı hakeder.’


Hayatta her şeyini kaybeden babanın, kızlarını yeniden kazanmak için verdiği mücadele konu alınıyor. Dizinin başrollerini ise Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer paylaşıyor.

Yıldızlar Şahidim: Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği dizi yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt yapıyor. Ocak 2017 yılında izleyici önüne çıkmayı bekleyen dizi, Star Tv’de yayınlanacak.

İmkansız olmasına rağmen birbirlerine karşı derin hisler besleyen iki aşığın konusu anlatılıyor. Dizinin başrollerinde Berk Cankat ve Özge Gürel yer alıyor.

Müebbet: TIMS Productions’ın üstlendiği Müebbet’in yönetmenliğini Umur Turagay yapıyor. ATV ekranlarında izleyici ile buluşmayı bekleyen dizi, bir doktor ve avukatın yaşamış oldukları ve yaşayacakları olaylar üzerinde şekilleniyor.

Başrollerinde Fahriye Evcen ile Engin Akyürek bulunuyor.

Payitaht Abdülhamid: Es Film’in yapımcılığını üstelenen dizinin yönetmenliğini Serdar Akar yapıyor TRT ekranlarında yayınlanacak olan dizi, 2. Abdülhamit Han’ın hayatını konu alacak. Ocak 2017 yılında ise sevenlerinin karşısına çıkacak.

Dizinin başrolünde ise Bülent İnal yer alıyor.

Bu Şehir Arkandan Gelecek: Yönetmenliğini Çağrı Lostuvalı’nın üstlendiği dizinin yapım şirketi ise Ay Yapım. Ocak 2017’de ekranlara gelmesi beklenen dizi, ATV’de yayınlanacak.

24 yaşına geldiğinde annesini öldüren adamdan intikam almak isteyen bir gencin konusunu ele alan dizinin başrollerini; Kerem Bursin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun paylaşıyor.

Yarim İstanbul: Yapım şirketi Es Film olan dizinin yönetmenliği Osman Kaya tarafından gerçekleştirecek. TRT 1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmayı bekleyen dizi, 2017 yılında yayına girecek.

Dizi, İstanbul’un İngiliz işgalinden kurtulmasını anlatıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu