Moda

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri, Gelinlik Dantel Modelleri *2020 Moda*

Dantel kollu gelinlik modelleri yeni evlenecek gençlerin en çok tercih ettikleri arasındadır. Özellikle balık dantel gelinlik modelleri tercih edilmekte. Hem kısa hemde uzun kollu dantel gelinlik modelleri kadınların evlenirken tercih ettiği modeller arasında yer almaktadır. Şimdi gelin gelinlik dantel modellerini inceleyelim.

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli elbette mevcuttur. Dantel kollu gelinlik modelleri bu hayalleri fazlasıyla süsleyecek türden. Dantel her gelinlik modelinde kullanılabilir. Bu parça kullanıldığı her gelinliği asil gösterebilir. Yalnız kullanılan gelinliğin kalıp şeklide önemlidir. Gelinlik giyecek kızların husus olarak dikkat etmesi gereken nokta budur.  

Dantel Kollu Gelinlik Modelleri, Gelinlik Dantel Modelleri *2020 Moda*

Balık model bir gelinlikte dantel detayı ağırlıklı olarak kullanılıyorsa kum saati vücut yapısına sahip olan kişilerin tercih etmesi en doğru tercih olacaktır. Balık kalıplı bir gelinliğin dantel detaylı olması ise vücuttaki fazlalıkları saklayarak vücudun daha estetik ve zarif görünmesini sağlayacaktır. uzun kollu dantel gelinlik arasında ortak olarak göze çarpan detay ise bu sene dantel kullanılan gelinlikleri sade görünümlü olması. Geçtiğimiz senelerde kullanılan komple güpür detayının yerine gelinliğin belli noktalarına hareket katma amaçlı olarak dantel serpiştirilmiş olmasıdır. Dantel detayı gelinliğin sabit bir yerinde bulunmuyor. Bir gelinlikte detay kollarda kullanılırken diğer gelinlikte karşımıza sırt bölümünde kullanılmış olarak çıkıyor.

Gelinlik Dantel Modelleri

Straplezde kullanılan dantel detayı göğüs bölümünde ağırlıklı olarak kullanılıyor ve bu durum göğüslerinin büyüklüğünden şikâyet eden gelin adaylarını rahatlatacak bir haber. Bu tasarım göğüslerin küçük ve toplu görünmesini sağlayacaktır. Özellikle armut vücut tipine sahip olan bayanların bu tarz modelleri tercih etmesi daha doğru bir karar olacaktır. Dantel detayı 2020 yılında sade ve şıklığın yansıması olarak gözler önünde olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu