Moda

2017 Ayakkabı Modası

2017 kışında 70’li yıllarda moda olan ayakkabılar geri dönüyor. Dünyaca ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında sıkça yer verdikleri retro ayakkabıları bu yaz herkesin ayağında görmeye hazır olun. Bu yazımızda vazgeçilmez 70’ler ayakkabıları arasından 2017 kış sezonunda moda olanları sizler için listeledik…

2017 Ayakkabı Modası

70’li yıllarda kadınların diskoya giderken giydikleri bu kalın topuklu ayakkabı, 2017’nin öne çıkan ayakkabı modelleri arasında. Yüksek ve kalın topuklar, bu kış boy derdi olan kadınların da yüzünü güldürüyor. İspanyol paça pantolonların altında ve kışlık elbiseler ile birlikte kullanabileceğiniz bu ayakkabıları bu kış her mağazada bulabilirsiniz.

2017 Ayakkabı Modası

70’li yıllarda sıkça  giyilen parlak çizmeler, 2017 kış ayakkabı modasını da yansıtıyor. Diz hizasında biten kışlık elbiseler, kışlık etekler ya da skinny jean pantolonların üzerinde giyebileceğiniz bu parlak diz altı çizmeler, yeni sezon ayakkabı modelleri arasında yerini alıyor.

2017 Ayakkabı Modası

2017 sonbahar-kış ayakkabı trendlerine baktığımızda bilekte biten deri botların öne çıktığını görüyoruz. Geçtiğimiz kış yükselen bilekte biten bootie modelleri, 70’ler modası ile geri gelen modeller arasında.

2017 Ayakkabı Modası

Ayakkabı içine çorap giyme modası 2017 kışında da kendini gösteriyor. İlkbaharda severek giydiğiniz açık topuklu ayakkabıları, sonbahar-kış sezonunda çoraplar ile tamamlayarak giyebilirsiniz. 70’li yıllarda da moda olan bu ikili, geçtiğimiz kış yükseldikten sonra bu sezon da yükselişini sürdürüyor.

2017 Ayakkabı Modası

Dünyaca ünlü markalar da podyumda bu trendi sıkça uyguluyor. Bu kış açık ayakkabılarınızı yakın tonlarda çoraplar ile tamamlayarak farklı, trend ve stil sahibi görünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu