Moda

2016/2017 Sonbahar-Kış Çanta Modelleri

2016 sonbahar-kış sezonunda çantalarda 80’ler ve 90’lar rüzgarı esiyor. Teknolojik imgelerle geçmişi buluşturan, ikonik bir karma oluşturan yeni sezon çanta modasında, her dönemin trendlerine rastlamak mümkün. Şık, elegan ve zarif tasarımların yanında, hippi ve modern tarzlara da rastlamak mümkün. Dünyaca ünlü moda markaların yeni sezon aksesuar koleksiyonlarına baktığımızda; canlı renklerin, karma desenlerin, dönem karmaşasının ön planda olduğunu görüyoruz. Bu yaz annenizden kalan çantanızla sokaklarda rahatlıkla boy gösterebilirsiniz. Yeni sezonun trendlerini geçmişle buluşturan 2016 sonbahar-kış çanta modası, çanta tutkunlarına geniş bir skala sunuyor. Bu sezon eski dönem fotoğraf makinesi görünümlü bir çanta ile de karşılaşabilirsiniz, uzay çağına işaret eden ufo görünümlü bir çanta ile de…

2016/2017 Sonbahar-Kış Çanta Modelleri Moda

Dünyaca ünlü bir markanın yeni sezon koleksiyon tanıtımında rastladığımız bu çanta, kesinlikle bu sezonun moda parçalarından. Geçmişe gönderme yapabileceğiniz aksesuar ve detayları bu sezon mutlaka kullanmanızı öneriyoruz. Hem modern hem de vintage görüntüsü ile bu çantayı bu sonbaharda hemen her kombin ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık görünmek için giydiğiniz o siyah midi elbiseniz ile bile uyum sağlayacağı kesin.

Bu sezon çanta modasında püskül detayların da ön planda olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz yaz yükselişe geçen bu trend de 80 ve 90’ların modasını yansıtıyor. Bir döneme damga vuran püsküller yeniden yükselişe geçerken, çantalar da bundan en çok etkilenen aksesuarlar oluyor. Gösterişli, modern ve casual tarzı ile püsküllü sırt çantaları ve omuz çantalarından bu sezon mutlaka edinmenizi öneriyoruz.

]}
Etiketler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı